אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חיים רמון התפטר מתפקידו כיו"ר הפועל תל אביב צילום: מיכאל קרמר

חיים רמון התפטר מתפקידו כיו"ר הפועל תל אביב

עידו חג'ג' יהיה האיש שמקבל את ההחלטות בהפועל תל אביב. הגירעון עומד על 22 מיליון שקל

28.05.2014, 19:13 | כתבי ynet וכלכליסט

חיים רמון , יו"ר הפועל תל אביב, יפנה את כיסאו לטובת עידו חג'ג', שיהפוך לדמות החזקה במועדון.

אחר הצהריים כינס רמון מסיבת עיתונאים במלון וטען: "אני חולם בלילה שיגיע רוכש. אחת הסיבות לכך שלא רוצים לרכוש את המועדון היא התנהגות האוהדים. אחד מהם אמר שאם האוהדים באים לבית שלי ומטרידים אותי אז הוא לא רואה סיבה לקנות את הקבוצה. תקציב הפועל ת"א יהיה בגובה שהאוהדים שלה יסכימו לשלם ולשים פיקדון בבנק. אין ביכולתי לעשות יותר ממה שעשיתי. הקבוצה תחיה על פי אמצעיה. שחקנים שלא יקצצו בשכרם לא יוכלו להישאר בקבוצה.

רמון הוסיף: "ההתנהגות של קומץ אוהדים גרמה לקבוצה לנזק של 2 מיליון שקל. רק הדרבי עלה לנו 600 אלף שקל אובדן הכנסה בעקבות קנסות, עונשים שקיבלנו ואבטחה. באותו דרבי זורקים אבוקות שעולות לנו עוד 100-150 אלף שקל בוועדת משמעת. וחלק מאותם אוהדים אומרים לנו איך לנהל את הקבוצה. אין קבוצה בארץ שסבלה ככה מהאוהדים שלה. יש לי ביקורת קשה כלפי בתי הדין. דיברתי לפחות 4 פעמים עם מפקד מחוז תל אביב ומילאנו את כל ההוראות של האבטחה. למה צריך להעניש אותנו? תתבעו את מי שזרק את האבוקות, תביאו לי את השמות ואני אתבע אותם בבית דין אזרחי. אם מישהו רוצה לחסל את הקבוצה כי חיים רמון לא מוצא חן בעיניו, הוא יכול לזרוק אבוקה ולגרום לכך. אני מקווה שמינהלת הליגה תשנה את הדברים, זה לא הגיוני. חייבים לשנות את שיטת הענישה הזו לאישית ופלילית. אסור להעניש קבוצה שעומדת בכל תנאי האבטחה".

עידו חג עידו חג'ג' עידו חג

רמון פירט שגירעון הקבוצה עומד על 21 או 22 מיליון שקל ועוד 4.5 מיליון שקל של מחלקת הנוער.

רמון: "איך נסגור את הגירעון? 8 מיליון שקל ממוסד פיננסי, 5 מיליון הלוואה מתגלגלת, 5 מיליון ממכירת שחקנים, 3.5 פריסת חובות. בסופו של דבר, מהשנתיים האלה נשאר גירעון של 2-3 מיליון שקל. אין שום כוונה להיות בגירעון בעונה הבאה. אלי טביב חייב יותר למועדון מאשר אני חייב לו."

רמון המשיך: "קיבלנו מחלקת נוער הרוסה עד היסוד. ברחו ממנה ילדים לכל מיני מקומות אחרים. ישבתי עם האחראים על הנוער והם עשו עבודה יוצאת מן הכלל בשנתיים הללו. יש לנו שישה שחקנים בסגל נבחרת הנוער. אני מניח שבעונה הקרובה יעלו ארבעה שחקנים מהנוער לקבוצה הבוגרת. הצלחתי לגייס כסף לדשא סינטטי שחסך לנו מיליון שקל בשנה. ההשקעה בנוער הייתה מאוד גדולה וזו הסיבה לגירעון. לא הייתה לנו ברירה."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
חיים תודה ובהצלחה
אני מעריך את הנסיון של רמון להציל את הקבוצה. בואו לא נהיה תמימים - אם רמון לא בא אז טביב הורס את הקבוצה עד היסוד. רמון ניסה בתנאים כמעט בלתי אפשריים להרים הקבוצה אבל הבעיה הגדולה שלו שהוא אוהד - אוהד לא יכול לנהל את הקבוצה שלו וככה הוא התפתה לקנות שחקנים ומאמן יקר ולעלות את הציפיות וכגודל הציפיות כך גם גודל האכזבה. לא נורא - נרים את הראש, נבנה קבוצה צנועה עם צעירים וותיקים ונקווה לטוב.
אודי , צפון  |  28.05.14
לכל התגובות