אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיני יו"ר ההתאחדות לכדורגל - עסקנות קלאסית צילום: אוראל כהן

עיני יו"ר ההתאחדות לכדורגל - עסקנות קלאסית

דיל בין מרכז מכבי למרכז הפועל מביא את יו"ר ההסתדרות לשעבר לתפקיד יו"ר התאחדות הכדורגל. קלאסי

29.05.2014, 11:07 | אוריאל דסקל

הבחירות להתאחדות לכדורגל נקבעו ל-29 ביולי. "בחירות". עם גרשיים. אף אחד לא באמת ייבחר בין מועמדים. אבי לוזון, היו"ר היוצא ו"הנשיא" או "ממלא מקום יו"ר ההתאחדות" הנכנס, קבע, ביחד עם ממלא מקום ההתאחדות הנוכחי, שטרן חלובה, שעופר עיני, יו"ר הסתדרות העובדים, יהיה היו"ר הבא.

קראו עוד בכלכליסט

רותם קמר (המנכ"ל של ההתאחדות) ואבי לוזון, היו"ר היוצא. בלאגנים, צילום: אורן אהרוני , ynet רותם קמר (המנכ"ל של ההתאחדות) ואבי לוזון, היו"ר היוצא. בלאגנים | צילום: אורן אהרוני , ynet רותם קמר (המנכ"ל של ההתאחדות) ואבי לוזון, היו"ר היוצא. בלאגנים, צילום: אורן אהרוני , ynet

שוב פעם, מרכז מכבי ומרכז הפועל, עושים איזה דיל, לוחצים יד והופ! יש לנו יו"ר חדש. הפעם "מישהו ראוי". יו"ר הסתדרות העובדים לשעבר, לא פחות. קלאסי.

הבנתו בכדורגל? אולי הוא יודע מה זה חוק הנבדל. לא בטוח.

למרות ששום דבר לא סגור, על עיני כבר מדברים כיו"ר ההתאחדות הבא כבר חצי שנה. תחילה הוא הכחיש נמרצות שהוא מעוניין בתפקיד אבל לאחרונה השתכנע. אבי לוזון תפר את העניין כדי להישאר נציג ההתאחדות לכדורגל באופ"א - אל דאגה, הוא לא יחמיץ אף משחק גמר באירופה. שטרן חלובה רגיל לעבוד במחשכים כבר שנים. לוזון וחלובה ימשיכו להיות דומיננטים. אל דאגה.

דמוקרטיה? בחירה בין מועמדים לגיטימים, אנשי כדורגל וכו'? דעות אחרות? דם חדש? לא, לא. די כבר עם הקונספט היווני המיושן הזה של רצון העם. צריך לשמר את המצב הקיים. נקווה רק שעיני ילחם בעד זכויות העובדים (הכדורגלנים) גם לאחר שהמעסיקים, הקבוצות, יבחרו בו. נקווה רק שהוא ילחם נגד יוקר המחייה בכדורגל כמו שהוא הבטיח לעשות כיו"ר ההסתדרות ("יוקר המחיה כאן זה מטורף, זה כפול ממה שקורה באירופה. אתה קונה פה מוצר בעשרים שקלים ובאירופה הוא נמכר בשמונה או עשרה שקלים").  נקווה שהוא ידע איך לארגן מחדש את ההתאחדות לכדורגל מחדש ושידע איך להילחם בתופעות מסוכנות לכדורגל כגון הטיית משחקים. נקווה שהוא ידע איך לצמצם את החובות של ההתאחדות ולשנות את תדמיתה המחרידה. יש לו

האמת, נותר לקוות רק שהוא לא הגיע רק במסגרת דיל בין מכבי להפועל (כל כך פיפטיז שזה משהו) אלא הוא באמת רוצה לשנות את ההתאחדות על פי מפות הדרכים שהוצעו על ידי ירון זליכה ודודי כהן.

נאחל לו בהצלחה והרבה מזל. כאן זה לא המשק הישראלי הקליל. כאן זה הכדורגל הישראלי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות