אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל טליט תקשורת מגדיל אחזקותיו בחברה ל-20%

מנכ"ל טליט תקשורת מגדיל אחזקותיו בחברה ל-20%

עוזי כץ יבצע את המהלך באמצעות רכישת יתרת המניות בחברה המחזיקה במניות טליט. לצורך העסקה יקבל כץ הלוואה של 26 מיליון דולר מקרן ויולה קרדיט

29.05.2014, 14:21 | גולן חזני

מנכ"ל טליט תקשורת עוזי כץ מגדיל את אחזקותיו והופך להיות בעל המניות הגדול בחברה. כץ יגדיל את אחזקותיו ל-20% מהמניות בסיוע של הלוואה של 26 מיליון דולר שקיבל מקרן ויולה קרדיט (לשעבר פלנוס).

הקרן מקבוצת ויולה תאפשר לכץ לצאת למהלך של "Management Buyout". כץ מחזיק ערב העסקה ב- 50% ממניות חברת בוסט (Boostt) המחזיקה בכ- 14% ממניות טליט. במסגרת המהלך הצפוי ירכוש כץ מידי שותפיו את אחזקותיהם בבוסט ויחזיק ב-100% ממניותיה. המחיר האפקטיבי למנייה אותו ישלם כץ, יעמוד על כ- 280 פני למניה. לאחר העסקה יחזיק כץ ב-14% מטלית באמצעות בוסט, ובצירוף מניות טליט אותן הוא מחזיק באופן ישיר תעמוד אחזקתו הכוללת בחברה על 20%.  

טליט (Telit) מפתחת ומפיצה פתרונות תקשורת אלחוטית בין מכשירים (M2M). החברה נסחרת בבורסת ה-AIM באנגליה בשווי שוק של כ- 400 מיליון דולר. לחברה כ- 5,000 לקוחות ברחבי העולם בתחומי פעילות רבים ומגוונים ביניהם עולם הרכב, אנרגיה, בטחון, רפואה ותחומים נוספים.

לדברי כץ, "הגדלת אחזקותיי בחברה משקפת את האמון הרב שלי בחברה וביכולת ההנהלה להמשיך את מגמת הצמיחה המאפיינת אותה מאז הקמתה ואף להגבירה, תוך כדי הרחבת אחיזתה בשווקים. החברה הציגה בשנים האחרונות צמיחה ושיפור מתמיד בשורות התחתונות תוך הצגת איתנות פיננסית מרשימה ובטוחני כי נמשיך בדרך זו גם בעתיד".

ויולה קרדיט (לשעבר פלנוס) נחשבת לקרן ההלוואות הגדולה בישראל. הקרן שהוקמה בשנת 2000 מנהלת נכסים בהיקף כולל של למעלה מ- 320 מיליון דולר ומעניקה אשראי מותאם לחברות צומחות מתחום הטכנולוגיה, התעשייה והשירותים. הקרן מנוהלת ע"י מוטי וייס, רותי שמחה, מומי קרקו, רן עוז ותימור ארבל-סדרס,

עסקה, צילום: shutterstock עסקה | צילום: shutterstock עסקה, צילום: shutterstock

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות