אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאכול בלי להשמין ולטפח שרירים בלי להתעמל? קלי קלות

PLAY

לאכול בלי להשמין ולטפח שרירים בלי להתעמל? קלי קלות

הסוד שמאחורי השיטה המבריקה, הפשוטה והחינמית לגוף מושלם, מה קרה לשרדר ולצבי הנינג'ה לאחר שהסדרה הסתיימה, משחקי מובייל זוכים לעטיפות בסגנון משחקי שנות השמונים והתשעים ופירוק פצצות לחובבים

29.05.2014, 21:02 | ניצן סדן

1. דיאטת גנטיקה

יש אנשים בעלי גוף שרירי ובריא שמצליחים לשמור עליו גם בלי להעביר כל ערב בשבוע בחדר הכושר. יש אנשים שלא נראים הכי טוב בעולם, אבל יכולים לאכול מה שהם רוצים בלי להשמין בכלל. ויש את כל יתר האנושות, שתוהה מה הסוד שלהם. סרטון חדש של College Humor חושף את האמת.

רגע, גנטיקה כבר ניסית? רגע, גנטיקה כבר ניסית? רגע, גנטיקה כבר ניסית?

2. אתם עולים לי על העצבים, צבים

ההיסטוריה המשותפת של שרדר וצבי הנינג'ה היא ארוכה וסוערת למדי: שרדר הספיק לכווץ את הצבים, לשלוח אותם לממדים אחרים, שלח אחריהם רובוטים קטלניים ומה לא. אבל השנים עברו וכל כוכבי הסדרה מצאו להם עבודה באותו המשרד. עתה הגיעה שעת הנקמה.

3. פלאפי אולד סקול

כשרק נולדה תעשיית המחשב, לא ידעו המפיצות איך הכי נכון לארוז את המוצרים - ולכן, אימצו את השיטה הנהוגה בעולם הספרים: איור גרנדיוזי על העטיפה. ברוב המקרים, היה האיור ההיפך הגמור ממשחק 8 הביט המכוער שחיכה בתוך האריזה (על דיסקטים, כמובן). עתה, זוכים גם משחקי המובייל של ימינו לאיורי עטיפות בסגנון הזה, בסדרת תמונות מעולה של המאייר טוני ווילסון.

פחות או יותר ההיפך מאיך שנראה המשחק עצמו פחות או יותר ההיפך מאיך שנראה המשחק עצמו פחות או יותר ההיפך מאיך שנראה המשחק עצמו

4. שאל ויענה דוקטור יוטיוב

למה מרגישים צמרמורת כשרואים משהו מגעיל או מפחיד? למה שיער הגוף והראש גדלים בקצב שונה? מה מיוחד בכוכב שבתאי חוץ מהטבעות שלו? למה בירה שחורה תוססת יותר מקולה? תשאלו את ג'ו. יש לו תשובה מדעית לכל שאלה, מטופשת או לא.

5. חותכים את האדום

פירוק פצצות הוא אמנות עדינה ומסוכנת, בה יודעים לעסוק רק מעטים, במסגרת הצבא וכוחות המשטרה. אבל גם אתם ואני נדרשים לא פעם למלאכות מלחיצות לא פחות. אחרי שתצפו בסרטון הזה (שהוא פרסומת לסכיני גילוח), לעולם לא תסתכלו שוב אותו הדבר על חיבור המחשב לטלוויזיה או הרסיבר לסטרימר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות