אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטל משקיעה 10 מיליון דולר בפורטסקייל צילום: עמית שעל

אינטל משקיעה 10 מיליון דולר בפורטסקייל

המערכת שפיתחה החברה הישראלית, שגייסה 2 מיליון דולר בגיוס קודם, ממפה איומי אבטחה פנימיים וחיצוניים. בסבב הנוכחי השתתפה גם קבוצת Swarth של שאול שני

02.06.2014, 11:48 | מאיר אורבך
חברת אבטחת המידע הישראלית Fortscale גייסה 10 מיליון דולר. זהו סבב הגיוס השני של החברה, שהובל על ידי אינטל קפיטל, קרן ההשקעות של אינטל וקרן ההון סיכון האמריקאית בלאמברג קפיטל. בסבב השתתפה גם המשקיעה הראשונה של הקרן, קבוצת Swarth של שאול שני.

קראו עוד בכלכליסט

הגיוס הוא חלק מההסתערות על חברות הסייבר הישראליות, והוא ישמש את פורטסקייל הן לגיוס מפתחים וחוקרים והן להשקת מטה עסקי בעמק הסיליקון בארה"ב. ל"כלכליסט" נודע כי בעקבות ההשקעה והרחבת פעילות החברה יעבור עידן טנדלר, המייסד והמנכ"ל שלה, לעמק הסיליקון.

עידן טנדלר, מנכ"ל ומייסד החברה, צילום: עמית שעל עידן טנדלר, מנכ"ל ומייסד החברה | צילום: עמית שעל עידן טנדלר, מנכ"ל ומייסד החברה, צילום: עמית שעל

פורטסקייל פיתחה מערכת המאפשרת לצוותי אבטחת מידע ליצור בקלות וביעילות מודיעין על משתמשים, עובדים פנימיים או קבלנים חיצוניים, וזאת על ידי מיצוי מאגרי מידע הקיימים בארגון.

בשיחה עם "כלכליסט" אמר טנדלר: "אנחנו מספקים מערכת הכוללת ארגז כלים מלא לחוקר אבטחת המידע - אנליטיקות ליצירת פרופיל התנהגותי של משתמשים ולזיהוי חריגות ממנו, כלי חקירה ויזואליים, שאילתות ארוזות ויכולת לתשאל באופן חופשי כמויות מידע רבות".

"מגוון האיומים שאיתם נאלצים ארגונים להתמודד כיום דורש מצוותי אבטחת המידע להפוך למומחי אנליטיקות", ציין מרקוס בטיסטי, סגן נשיא באינטל קפיטל. "הפתרון של פורטסקייל נותן לצוותים אלו כלים המאפשרים לייצר ביעילות מודיעין ערכי יותר".

אורן רוזנבך, שותף בקבוצת Swarth, הוסיף: "החברה צמחה ונעשתה שחקנית מרכזית בעולם בתחומה. הגיוס הנוכחי יאפשר להמשיך את המומנטום החיובי של החברה בשוק האמריקאי והאירופי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות