אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
PTC מגייסת עובדים ומחפשת השקעה בתחום אינטרנט הדברים בישראל

בלעדי לכלכליסט

PTC מגייסת עובדים ומחפשת השקעה בתחום אינטרנט הדברים בישראל

החברה מתכננת לגייס עשרות עובדים נוספים בישראל ולהרחיב את פעילותה. PTC גם תשקיע כ-7 מיליון דולר בהקמת מרכז רובוטיקה ותוכן דיגיטלי בטכניון

05.06.2014, 12:20 | רפאל קאהאן

PTC ישראל מתכוננת להרחיב את פעילותה בארץ, כך מסר ל"כלכליסט" מנהל מרכז הפיתוח הישראלי של החברה, זיו בלפר. החברה שרכשה לפני כשנה את אניגמה הישראלית אשר פיתחה תוכנה לניהול מאגרי רכיבים (Service life cycle managment - SLM), מתכננת לבסס את הפעילות הזו ולגייס עובדים נוספים.

קראו עוד בכלכליסט

"אנחנו מרחיבים באופן משמעותי את קבוצת הפיתוח הזאת ב-30% ומגייסים עשרות מהנדסים נוספים", אמר לנו בלפר. "במקביל, רכשנו בארה"ב את חברת ThingWorx שפיתחה פלטפורמה בתחום אינטרנט הדברים (IoT). כעת אנחנו מעוניינים לרכוש גם חברה ישראלית בתחום זה, ומחפשים חברות מעניינות בשוק המקומי".

PTC תקים מרכז רובוטיקה ותוכן דיגיטלי עבור הטכניון, צילום: אלעד גרשגורן PTC תקים מרכז רובוטיקה ותוכן דיגיטלי עבור הטכניון | צילום: אלעד גרשגורן PTC תקים מרכז רובוטיקה ותוכן דיגיטלי עבור הטכניון, צילום: אלעד גרשגורן

ההרחבה של הפעילות בישראל התבטאה גם בהשקעה גדולה שביצעה PTC בטכניון. על פי הודעת החברה, נחתם הסכם בינה לבין המוסד האקדמי החיפאי להקמת מרכז רובוטיקה ותוכן דיגיטלי במחלקה לחינוך למדע וטכנולוגיה בהשקעה של כ-7 מיליון דולר. על פי ההסכם, PTC תממן את ההקמה ואת תפעולו של המרכז בשלוש השנים הראשונות לפעילותו.

עובדי מרכז הפיתוח של PTC בישראל יהיו מעורבים בפעילויות שונות במרכז הרובוטיקה. בנוסף, התוכנות של PTC ישמשו את הסטודנטים במרכז החדש בטכניון. שני הצדדים גם מסרו כי הם רואים אפשרות להרחבה עתידית של הקשר ביניהם גם למוסדות הטכניון בארה"ב ובסין. "אנו נערכים לגידול משמעותי של מרכז הפיתוח הישראלי שלנו בשנה הקרובה", סיכם בלפר.

מרכז הפיתוח של PTC בישראל פועל מאז 1991 כמרכז הפיתוח הראשון של החברה והשני בגודלו של החברה מחוץ לארה"ב. כיום מעסיק המרכז כ-250 עובדים בשני אתרים בהרצליה ובחיפה. PTC הינה חברה אמריקאית שבסיסה בבוסטון והיא נסחרת בנאסד"ק. החברה מעסיקה מעל 6,000 עובדים ומחזור המכירות שלה בשנת 2013 הסתכם בכ-1.3 מיליארד דולר. עם לקוחותיה של PTC נמנות חברות הייצור והטכנולוגיה מהגדולות בעולם, ביניהן: טויוטה, לוקהיד מרטין, בואינג, אאודי ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות