אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי HOT mobile שובתים: לא מתקנים תקלות

עובדי HOT mobile שובתים: לא מתקנים תקלות

העובדים טוענים כי הנהלת החברה ממשיכה בניסיון לפגוע בהתאגדות העובדים, ומאיימים כי צפויות בעיות בקליטה ברשת מהיום. HOT: "השירות ללקוח ימשך כסדרו"

05.06.2014, 13:32 | אופיר דור
עובדי אגף הרדיו בחברת HOT mobile הודיעו היום (ה') כי פתחו בשביתה במסגרתה לא מטופלות תקלות וצפויות בעיות בקליטה. בנוסף, העובדים הודיעו כי כל עבודות העברת השימוש של HOT mobile ברשת פרטנר במקום רשת פלאפון הופסקו. העובדים טוענים כי הנהלת החברה ממשיכה להוביל בקו אגרסיבי בניסיון לפגוע בהתאגדות העובדים.

קראו עוד בכלכליסט

בתחילת חודש אפריל הודיעה ההסתדרות כי הפכה לארגון היציג ב-HOT mobile לאחר שגייסה לשורותיה כ-550 עובדים, כמחצית מהמועסקים בחברה. אולם עד כה לא הכירה הנהלת החברה, בראשות המנכ"ל ישעיהו רוזנברג, בהתארגנות העובדים.

ישעיהו רוזנברג, מנכ"ל HOT mobile ישעיהו רוזנברג, מנכ"ל HOT mobile ישעיהו רוזנברג, מנכ"ל HOT mobile

לפני שבועיים שבתו 500 עובדי החברה שביתת אזהרה בת מספר שעות במחאה על תנאי העסקתם ודרשו להפסיק לאלתר את הפגיעה בהתארגנות. העובדים התכנסו מול משרדי החברה ביקום, קראו להנהלת HOT mobile להכיר בהתאגדות ולפתוח בהידברות מול נציגות העובדים.

בהסתדרות טוענים כי הנהלת HOT mobile מפעילה בין השאר את ההסתדרות הלאומית כארגון מטעם. בהסתדרות טוענים עוד כי גורמים בחברה ניסו לפסול את טפסי ההצטרפות של עובדים באינטרנט. ההסתדרות הלאומית הודיעה אף היא בשבוע שעבר כי הקימה ועד עובדים לאחר ששליש מהעובדים הצטרפו אליה.

כדי לסבך עוד יותר את העניינים, ארגון כוח לעובדים מנהל בשנה האחרונה מאבק משפטי ארוך מול HOT, החברה האם של HOT mobile, כדי שזו תכיר בו כארגון היציג. בשבוע שעבר דחה בית הדין לעבודה את בקשת HOT לאחד את הדיונים בנושא התארגנות כוח לעובדים וההסתדרות הכללית ולצרף את ההסתדרות הלאומית כצד בדיונים. בית הדין לעבודה עדיין לא הכריע בשאלה המרכזית והיא האם HOT mobile היא יחידת מיקוח נפרדת או חלק מ-HOT. שאלה זאת אמורה לפתור את פלונטר ההתאגדויות בקבוצה

תומר מושקוביץ', יו"ר ועד הפעולה של העובדים, אמר כי "כל פניותינו לקיים הידברות אמיתית עם ההנהלה, תוך הכרתה בהתאגדות אותנטית של העובדים, הושבו ריקם. לצערנו, ההנהלה לא הותירה בידינו שום ברירה".

מ-HOT נמסר בתגובה: "חוויית השירות ללקוח עתידה להמשך כסדרה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה