אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הזוכה בארוחת הצהריים השנתית עם וורן באפט - סינגפורי שישלם 2.17 מיליון דולר צילום: בלומברג

הזוכה בארוחת הצהריים השנתית עם וורן באפט - סינגפורי שישלם 2.17 מיליון דולר

אנדי צ'ואה יסעד עם המיליארדר. הכסף ייתרם לעמותת הצדקה גלייד שמסייעת לעניים, וקיבלה מבאפט כבר יותר מ-16 מיליון דולר ב-15 שנים

07.06.2014, 09:03 | שירות כלכליסט
אדם מסינגפור הוא הזוכה בארוחת צהריים עם המשקיע המיליארדר וורן באפט, זאת לאחר שהציע לשלם 2,166,766 דולר עבור החוויה. מדובר בסכום הרביעי הגבוה ביותר שהוצע במכירה הפומבית השנתית, שהכנסותיה מוקדשות לצדקה.

קראו עוד בכלכליסט

נציג מטעם עמותת גלייד, לה תורם באפט את הכסף, מסר כי הזוכה הוא אנדי צ'ואה מ-EMES בסינגפור. הצעתו התקבלה שש דקות בלבד לפני סגירת המכירה הפומבית המקוונת ביום שישי בלילה.

בשנה שעברה ההצעה הזוכה התקבלה על ידי אדם אנונימי, ששילם 1,001,000 דולר. לעומת זאת, ב-2012 הזוכה, שגם בשנה זו ביקש לשמור את זהותו חסויה, שילם 3,456,789 דולר עבור סעודה עם באפט. בשנים 2010 ו-2011 זכה טד ווישלר, המשמש כיום כמנהל השקעות בברקשייר האת'וויי, לאחר ששילם למעלה מ-2.6 מיליון דולר בכל שנה.

וורן באפט בכנס המשקיעים השנתי, צילום: רויטרס וורן באפט בכנס המשקיעים השנתי | צילום: רויטרס וורן באפט בכנס המשקיעים השנתי, צילום: רויטרס

באפט מקיים את המכירה השנתית כבר 15 שנה, במהלכן נתרמו לגלייד, המסייעת לעניים, יותר מ-16 מיליון דולר.

צ'ואה ועד שבעה אורחים זכו באפשרות לאכול ארוחת צהריים בחברתו של באפט במסעדת הסטייקים סמית' אנד וולנסקי בניו יורק. אם כי, חלק מהזוכים בשנים הקודמות בחרו לפגוש את באפט בביתו באומהה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות