אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: אפל תשיק מחשוב לביש כבר באוקטובר - כנראה שעון חכם צילום: בלומברג

דיווח: אפל תשיק מחשוב לביש כבר באוקטובר - כנראה שעון חכם

לפי אתר החדשות היפני Nikkei ואתר חדשות הטכנולוגיה המוערך re/code - החברה נערכת לייצור של בין 3 ל-5 מיליון יחידות בחודש. המכשיר יוכל לאסוף מדדים כמו שריפת קלוריות, פעילות בשינה ורמת סוכר בדם

07.06.2014, 12:50 | עומר כביר

אפל, צילום: בלומברג אפל | צילום: בלומברג אפל, צילום: בלומברג

אפל מתכוונת להשיק מוצר מחשוב לביש ראשון באוקטובר הקרוב, כנראה שעון חכם, וכבר נערכת לייצור של בין 3 ל-5 מיליון יחידות בחודש - כך דיווחו בסוף השבוע אתר החדשות היפני Nikkei ואתר חדשות הטכנולוגיה המוערך re/code, על סמך מקורות בשרשרת האספקה וכאלו שמכירים את תוכניותיה של אפל.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח ב-Nikkei, מערכת ההפעלה של השעון החכם תהיה iOS והוא יכלול חיישנים לניטור וניהול מדדים גופניים של המשתמש באמצעות הסמארטפון. למכשיר תהיה תצוגה OLED קמורה ומסך מגע והוא יוכל לאסוף מדדים כמו שריפת קלוריות, פעילות בשינה ורמת סוכר וחומצה בדם. כן צפוי המכשיר לאפשר קבלת התראות מהסמארטפון.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: שעונים חכמים בשוק (5 תמונות)

לדברי יצרן רכיבים, אפל צופה מכירות משמעותיות למכשיר החדש ובונה מערך ייצור שיוכל לספק עד חמישה מיליון יחידות בחודש - גבוה משמעותית ממספר השעונים החכמים שנמכרים כיום ושעומד לפי הערכות אופטימיות על כמה מאות אלפי יחידות בחודש.

במקביל יצרה אפל שותפויות עם גורמי בריאות כמו מרפאת מיו במינסוטה (עליה כבר הכריזה החברה בוועידת המפתחים שלה השבוע) ומרפאת קליבלנד באוהיו במטרה לפתח דרכים לניתוח ושימוש במידע שייאסף על ידי המכשיר, וכן עם נייקי במטרה לפתח שירותים משולבים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות