אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לייבפרסון רכשה את סינכרונייט הגרמנית תמורת סכום המוערך ב-40 מיליון שקל צילום: shutterstock

לייבפרסון רכשה את סינכרונייט הגרמנית תמורת סכום המוערך ב-40 מיליון שקל

לייבפרסון תקים בגרמניה מרכז שבו יפעל צוות סינכרונייט בכפוף למרכז המחקר והפיתוח של החברה ברעננה. סינכרונייט תאפשר ללקוחות לייבפרסון תמיכה משופרת בזמן אמת

08.06.2014, 09:42 | ניר צליק

לייבפרסון, ספקית פתרונות ליצירת קשר עם גולשים באתרי אינטרנט ומובייל, חתמה על הסכם לרכישת הסטרטאפ הגרמני סינכרונייט (Synchronite LLC), ספק טכנולוגית שיתוף דפדפנים. ההערכות הן כי היקף הרכישה עומד על כ-40 מיליון שקל. הסכם הרכישה הושלם ביום שלישי האחרון.

על פי ההסכם, לייבפרסון תקים בגרמניה מרכז ממנו יפעל צוות סינכרונייט בכפוף למרכז המחקר והפיתוח המרכזי של לייבפרסון העולמית, הממוקם ברעננה.

למעשה, סינכרונייט תאפשר ללקוחות של לייבפרסון שנתקלים בתקלות באתר לאפשר לנציג התמיכה לראות את האתר כפי שהם רואים אותו מביתם וכך לפתור את הבעיות בקלות רבה יותר.

סינכרונייט הוקמה כחלק מתוכנית מיוחדת של אוניברסיטת מנהיים בגרמניה. פתרון השיתוף של סינכרונייט פועל בשילוב עם אפליקציות רשת מורכבות על גבי כל הדפדפנים החדשים ובכל המכשירים, ואף מאפשר שיתוף דפדפנים מרחוק.

הוספת פתרון הדפדפן המשותף של סינכרונייט לפלטפורמת LiveEngage של לייבפרסון תאפשר לספק לגולשים תמיכה שיתופית בזמן אמת להשלמת המשימה, כגון מילוי טפסים, פתרון טכני לבעיות, השלמת רכישה, ניווט באתר ופעולות נוספות שבהן יתקשו הגולשים.

עסקה (אילוסטרציה), צילום: shutterstock עסקה (אילוסטרציה) | צילום: shutterstock עסקה (אילוסטרציה), צילום: shutterstock

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות