אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השכן הקסום שלי צ'ובאקה

PLAY

השכן הקסום שלי צ'ובאקה

תמונה מפורסמת מסרטו של הייאו מיאזאקי זוכה למגוון מסחרר של גרסאות ברשת, "שובר שורות" ו"משחקי הכס" בגרסה שתתאים גם לילדים, תחנת החלל הבינלאומית מקיפה את כדור הארץ בשש שניות וסרטון המונדיאל של נייקי

10.06.2014, 20:51 | נמרוד צוק
1. משחק מסוכן

יש הרבה סיבות לא לחבב את נייקי, כמו המחירים המופקעים שהם גובים על המוצרים שלהם או תנאי העובדים שמייצרים אותם - הסרט הקצר שהפיצה הוא פשוט פיסת גאונות. מככבים בו רונאלדו, וויין רוני, פרנק ריברי, דוד לואיז ועוד כמה ענקי כדורגל, שמתאחדים כדי להחזיר למשחק את הרוח האמיתית שלו בעולם בו החליפו אותם בכפילים מהונדסים גנטית שאינם טועים לעולם.

2. מומלץ לצפיה לילדים

איך תיראה גרסה של "שובר שורות" עם סוף טוב? איך תסתיים סצנת עריפת ראשים במהדורה של "משחקי הכס" שמותאמת לילדים? ומה חניבעל היה אוכל אם הוא היה קצת יותר נחמד? הקומיקס של Dorkly מדגים.

וולטר ווייט לכל המשפחה וולטר ווייט לכל המשפחה וולטר ווייט לכל המשפחה

3. השכן הקסום

הסרט "השכן הקסום שלי טוטורו" הוא אחת היצירות המוערכות של גאון האנימציה היפני הייאו מיאזאקי. כמה מעריצים החליטו להראות את אהבתם בסדרת מחוות גרפיות לפוסטר של הסרט, שמחליפות את טוטורו והילדה שבתמונה בצמדים כמו קפטן אמריקה והאלק או סוניק הקיפוד וד"ר אגמן, והתוצאות מעולות.

שכנים, הם באים בכל מיני צורות שכנים, הם באים בכל מיני צורות שכנים, הם באים בכל מיני צורות

4. בחלל, אף אחד לא יראה אותך מצלם

כבר ראינו סרטוני יוטיוב מהחלל, סלפיז בחלל וקליפים של קאברים לדיוויד בואי שהוקלטו בתחנת החלל הבינלאומית, ועכשיו קיבלנו מנאס"א גם סרטון Vine ראשון - שדוחס ל-6 בלבד את 93 הדקות שנדרשות לה כדי להקיף את כדור הארץ

5. תרגיל העז

מה יותר חמוד מחתול מחופש לכריש על רומבה? נכון, עדר של 44 גדיים מקפצים שרודפים אחרי צמד ילדות בחווה ומשמיעים געיות מצחיקות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות