אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר 12 שנה בתפקיד: מנכ"ל פרוטליקס, דוד אביעזר, פורש מתפקידו צילום: אסי כהן

לאחר 12 שנה בתפקיד: מנכ"ל פרוטליקס, דוד אביעזר, פורש מתפקידו

אביעזר יפרוש במהלך השנה; אמר כי "הגיע המועד לפנות יותר זמן לעצמי ולהמשיך הלאה לאתגרים חדשים"

13.06.2014, 18:39 | ניר צליק
ד"ר דוד אביעזר, מנכ"ל פרוטליקס, החליט לפרוש לאחר כ-12 שנה בתפקיד. הפרישה צפויה במהלך שנת 2014 עם סיומו של תהליך לבחירת מחליפו בתפקיד המנכ"ל. בתקופת הביניים ימשיך אביעזר לשמש בתפקיד הנשיא והמנכ"ל וכמו כן יכהן בדירקטוריון החברה.

אביעזר, המשמש בתפקיד מאז שנת 2002 אמר כי "אין מועד מושלם לביצוע מהלך שכזה, אבל עכשיו הוא הזמן הנכון. הרגשתי כי לאחר כמעט 12 שנה, הגיע המועד לפנות יותר זמן לעצמי ולהמשיך הלאה לאתגרים חדשים. אני מודה לדירקטוריון החברה, להנהלתה ולעובדיה על תמיכתם לאורך השנים. יש בפרוטליקס ארגון חזק ומקצועי וצוות ניהולי מדהים. הפרידה ממשהו שהוא מאוד יקר לך תמיד הינה קשה, אולם אני שמח על כך שהעתיד של פרוטליקס נראה מבטיח ושהיא בעמדת זינוק מצוינת להמשך התקדמות וצמיחה".

פרוטליקס פיתחה תרופה למחלת הגושה המבוססת על תאי גזר. מחלת הגושה היא מחלה תורשתית המתאפיינת בעלייה בכמות הליפידים בכליות, בכבד, ובמח העצם בשל מחסור באנזים מסוים בדם. במהלך 2013 חתמה פרוטליקס על הסכם עם משרד הבריאות הברזילאי שלפיו היא תעביר לו טכנולוגיות לייצור התרופה כאשר במקביל חברת פיוקרוז הברזיליאת התחייבה לרכוש את התרופה ב-40 מיליון דולר לשנה במשך מספר שנים. אולם הצלחת החברה תלויה ביכולתה לחדור לארה"ב בעזרת הסכם הפצה שנחתם עם פייזר.

דןד אביעזר דןד אביעזר דןד אביעזר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
טיפש הוא לא...
ערך החברה צולל במהירות לכיוון של מניית זבל כאשר חבורה קטנה בצמרת החברה משלמת לעצמה משכורות הלקוחות מאגדות אלף לילה ולילה בזמן ההתרסקות הסופית (הקרובה) ד. אביעזר לא יהיה מנכ"ל ולא אליו תופנה הביקורת על הכישלון - כך שהוא יוכל לעבור לתפקיד מכובד אחר בלי שתירשם לחובתו המפולת. אין צורך לדאוג גם למנהל הקברן המתנדב שימלא את מקומו עד להתמוטטות הסופית - הוא יקבל משכורת נאה עד למכירת החברה בזיל הזול לגורם זר. חבל שחברה עם פוטנציאל כל כך גדול מגיעה לסוף דרכה בצורה מבישה שכזאת ומצער עוד יותר הוא שחוקי המדינה מאפשרים לערוך את שוד הקופה לאור היום ובחסות החוק.
משקיע מאוכזב , צפון  |  09.07.14
5.
צעד בריא
חילופים בצמרת, במיוחד לאחר שנים כה רבות, הם צעד בריא לחברה. זה יאפשר כניסת אדם עם כוחות רעננים ואולי ראייה אחרת . אשר להיבט הכספי - אין לצפות שזה יביא חיסכון כלשהו. כמו שזה קורה לעתים קרובות, מנהלים פורשים עם חבילה נאה, ולעתים ממשיכים לשמש כ"יועצים מיוחדים"תמורת תגמול. מאידך, המנהל החדש ישקע גם הוא אל תוך כורסה מרופדת.
ותיק  |  14.06.14
לכל התגובות