אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המוסדיים אישרו תוספת שכר לאופיר פינס צילום: אלכס קולמויסקי

המוסדיים אישרו תוספת שכר לאופיר פינס

השר לשעבר ויו"ר חברת הלוגיסטיקה אוריין יקבל שכר חודשי ברוטו של 12 אלף שקל על 20% משרה

14.06.2014, 20:42 | גיל קליאן

באסיפת בעלי המניות של חברת הלוגיסטיקה אורייןשנערכה בשבוע שעבר, דחו המוסדיים את ההחלטה לשנות את מדיניות התגמול של החברה שבשליטת חן למדן, אך כן בחרו לאשר את תוספת השכר של יו"ר החברה, אופיר פינס.

פינס יקבל שכר משודרג של 11.5 אלף שקל ברוטו בחודש על 20% משרה, שישולמו לו כדמי ניהול לחברה שבבעלותו. סכום שאינו כולל גמול דירקטורים שמשולם לפינס על כל ישיבה שבה הוא נוכח. לפי שכר זה, אם פינס היה ממלא משרה מלאה בחברה, הוא היה זכאי לשכר חודשי של 57.5 אלף שקל — לא כולל הטבות כמו החזר הוצאות שמגיע לפינס בסכום של עד 2,000 שקל בחודש.

 

אופיר פינס, צילום: מיקי אלון אופיר פינס | צילום: מיקי אלון אופיר פינס, צילום: מיקי אלון

מדיניות השכר שנדחתה היתה אמורה לכלול סוכריות נוספות לבכירים. במדיניות הקודמת תקרת עדכון השכר נקבעה על 15% בשלוש שנים, והחברה ביקשה להוסיף תקרה של 50 אלף שקל עדכון לשכר החודשי, כשתקרת השכר תיקבע לפי הנתון הגבוה יותר של נושא המשרה. תיקון נוסף שלא התקבל הסיר תקרה שנקבעה לבונוס לבכירים. במדיניות הקודמת נקבע כי הבונוס לא יעלה על 10% מהרווח השנתי לפני מס, ובמדיניות החדשה הוסרה המגבלה.

בין המוסדיים שהתנגדו למדיניות השכר היו מגדל, כלל ביטוח, מיטב דש, הפניקס, איילון ופסגות. בין הגופים שתמכו במדיניות השכר החדשה היו אפסילון, ילין לפידות קרנות נאמנות, אלטשולר שחם, תמיר פישמן וקרן הפנסיה של עובדי עיריית תל אביב 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
מה זה 12000 לחודש
12000 שח ברוטו לחודש על 20% משרה זה לא משהו בשמיים אלא פרוטות בהשוואה למה שמקבלים כל המנהלים למיניהם אני רוצה לדעת במה הוא עוסק ב 80% של ה הזמן שנשאר הוא לא יושב בבית ואני בטוח שהוא מקבל עוד פי עשר ממקומות אחרים ולצערנו הוא לא לבד אנשים מדברים על לחוקק חוק שמגביל את שכרם של המנהלים אבל מי יעשה את זה הרי מי שצריכים שיעשו את זה הם המנהלים המפונקים של מחר אז נמשיך לנבוח והשיירת עוברת וממשיכה לדהור אשר
אשר  |  18.06.14
7.
איפה אופיר פינס ואיפה דני נווה
אופיר חביבי, אתה במקום הלא נכון. תראה איפה דני נווה ואיפה אתה. הוא מקבל כמה מיליונים כל שנה וכמה אתה מקבל? נכון, יש לו יתרון עליך. הוא חבר ליכוד. אתה לא. שני הג'ובים, גם שלך וגם שלו, לא דורשים ידע מיוחד. כנראה שהקשרים האישיים חשובים יותר מהכישורים.
אריקו  |  15.06.14
לכל התגובות