אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Nucleix גייסה 5 מיליון דולר מקרן אורבימד צילום: שאטרסטוק

Nucleix גייסה 5 מיליון דולר מקרן אורבימד

החברה מפתחת בדיקה לגילוי מוקדם של סרטן שלפוחית השתן - סוג שכיח במיוחד שפוגע במאות אלפי אנשים בשנה. בחברה, אותה מנהל ד"ר אילון גנור, השקיעו זוהר זיסאפל ואנג'לים נוספים

16.06.2014, 15:58 | מאיר אורבך
נוקלאיקס (Nucleix), השלימה גיוס של כ-5 מיליון דולר. החברה, שהוקמה ב-2008 וגייסה מאז 3 מיליון דולר, מתמחה בסמנים ביולוגים אפיגנטים (Epigenetic Biomarkers).

קראו עוד בכלכליסט

היא מפתחת בדיקה לאבחון בלתי פולשני של סרטן שלפוחית השתן, מודיעה היום כי גייסה יותר מחמישה מיליון דולר. עד כה גייסה החברה שהוקמה ב-2008 כ-3 מיליון דולר

זהו סבב גיוס ראשון מקרן הון סיכון, שמבצעת החברה מאז שהוקמה על ידי ד"ר דני פרומקין (סמנכ"ל המחקר), ד"ר אדם וסרשטרום (סמנכ"ל הפיתוח) וד"ר אילון גנור (יו"ר ומנכ"ל). גנור עמד מאחורי חברת ווקלטק, חלוצת ה-VoIP.

זוהר זיסאפל, מהמשקיעים בחברה זוהר זיסאפל, מהמשקיעים בחברה זוהר זיסאפל, מהמשקיעים בחברה

מרבית הסכום, יותר מ-4 מיליון דולר, גויס מקרן אורבימד והשאר מהיזם והמשקיע הפרטי זוהר זיסאפל, בעל מניות בחברה שכבר השקיע בה בעבר. בחברה מושקעים אנג'לים נוספים, בכירים בתעשיית ההייטק וההון סיכון בישראל.

המוצר המוביל של נוקלאיקס הוא ה-Bladder EpiCheck בדיקה לאבחון סרטן שלפוחית השתן. הגיוס יאפשר לחברה להשלים את הניסויים הקליניים ואת הליכי הרגולציה של המוצר - ולפתח סוגי בדיקות נוספות לאבחון גידולים סרטניים.

סרטן שלפוחית השתן הנו החמישי בשכיחותו בעולם והרביעי בשכיחותו בקרב גברים. היא מאובחנת אצל מאות אלפי אנשים איש בשנה. החולים נכנסים למעגל של בדיקות ואבחונים למשך כל חייהם - והמוצר של נוקלאיקס צפוי להקל על כך. בנוסף, הודיעה החברה על מינויו של ד"ר עפר שפירא לנשיא וסמנכ"ל התפעול. לשפירא ניסיון של כ-20 שנה בתעשיית המכשור הרפואי, בין היתר כמייסד, נשיא ומנכ"ל חברת BioView.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות