אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אימון אישי: נגד הזרם

אימון אישי: נגד הזרם

שיפור הביטחון העצמי, שחרור מתחים ותזונה נכונה - סדנת שחייה חדשה מלמדת יותר מאשר לשחות

17.06.2014, 10:15 | רעות ברנע

"הסדנה מורכבת משלושה אלמנטים שאני רואה כמשולש הקדוש", אומר אורי סלע, מאמן שחייה ובעלי "עולם המים של אורי סלע", ומתייחס לסדנה חדשה בשם BUCB (ראשי תיבות של Be the Best U Can Be).

קראו עוד בכלכליסט

"האלמנט הראשון הוא הפעילות הגופנית - השחייה. לפני שנים פיתחנו שיטה בשם WEST שמתמקדת בלהראות לשוחה שאם הוא שם לב לכמה פרטים קטנים פתאום קל לו לשחות, ומה שנכון לאחד לא בהכרח נכון לאחר. מלבד שחייה נכונה מטפלת השיטה בשחרור מתחים, שיפור ביטחון עצמי, זרימת דם בגוף וחיזוק פיזי ומנטלי. האלמנט השני הוא ליווי אישי־קבוצתי, הכולל כתיבת חזון אישי, והשלישי הוא התזונה - סדנאות אכילה שבניגוד לביקורים רגילים אצל תזונאית, לא עוסקות רק במה לאכול, אלא גם בהתאמת התפריט לאופיו של האדם, העיסוק שלו וההתנהגות שלו".

שיעור בשדנת BUCS. התפריט מותאם לאופיו של האדם ועיסוקו שיעור בשדנת BUCS. התפריט מותאם לאופיו של האדם ועיסוקו שיעור בשדנת BUCS. התפריט מותאם לאופיו של האדם ועיסוקו

הסדנה החדשה, שמתקיימת בנתניה, מתחילה ביום אחד אינטנסיבי שהוא מבוא לשלושת האלמנטים. לאחר מכן נפגשים חברי הקבוצה, כשמונה אנשים, פעם בשבוע לארבע שעות בבוקר במשך שלושה חודשים. בכל מפגש יש עבודה על שניים מתוך שלושת האלמנטים שמרכיבים אותה.

פרטים:

הסדנה הבאה תיפתח ב־27 ביוני. 450 שקל ליום, לנרשמים ל־12 מפגשים תינתן הנחה. 054-5980311 או swimming.co.il.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות