אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה שמלצר פותח מלון חדש בפרנקפורט בהשקעה של 300 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

שלמה שמלצר פותח מלון חדש בפרנקפורט בהשקעה של 300 מיליון שקל

המלון הכולל 288 חדרים מיועד לשרת בעיקר את קהילת אנשי העסקים ונפתח בתום שנה וחצי של עבודות שיפוץ

17.06.2014, 16:35 | יעל דראל

חברת ש.י.ר שלמה נדל"ן, מקבוצת שלמה בבעלות איש העסקים שלמה שמלצר, פותחת בעיר פרנקפורט בגרמניה מלון דגל חדש בהשקעה של כ-300 מיליון שקל. המלון נפתח בתום שנה וחצי של עבודות שיפוץ וחידוש מקיפות וכולל 288 חדרים.

קראו עוד בכלכליסט

שלמה שמלצר , צילום: שחר צרפתי שלמה שמלצר | צילום: שחר צרפתי שלמה שמלצר , צילום: שחר צרפתי

המלון הנוכחי, Wyndham Grand Frankfurt, מהווה המשך לפעילותה של החברה בתחם המלונאות באירופה. החל מ- 2011 הרחיבה שלמה נדל"ן את פעילותה בתחום המלונאות בעיקר במערב היבשת וכיום היא בעלת 10 בתי מלון תחת מותגי רשתות בינלאומיות – בהם בין השאר רשת הולידיי אין. בסך הכל מחזיקה קבוצת שלמה כ-2,000 חדרים בערים מרכזיות בגרמניה בהן ברלין, שטוטגרט ומנהיים.

המלון, שוכן בסמוך לגדת נהר המיין בפרנקפורט וכשליש מחדריו הם חדרים מפוארים. בחברה מציינים כי המוטו של המלון מתבסס על היותו מעין "אתר נופש אורבאני" והוא מיועד בעיקר לשרת את קהילת אנשי העסקים, הכוללת בין השאר מבקרים בתערוכות ובירידים הרבים המתקיימים בעיר מדי שנה.

ישראל רייף מנכ"ל החברה, ציין כי "לא מדובר במלון עסקים 'קלאסי', אלא בנקודת מפגש עירונית המקבצת את הקהילה העסקית והנופשים, בסלון גדול התורם לתקשורת מזדמנת, בחללים הציבוריים של המלון. מה שממחיש זאת היא העובדה כי אין קירות מפרידים או מחיצות בשטחים הציבוריים של המלון וכל אורח יכול להחליט היכן הוא רוצה להתיישב או לבלות".

לדברי רייף: "האסטרטגיה המלווה את חברת שלמה נדל"ן המפעילה את בתי המלון של הקבוצה, היא איתור נכסים במיקומים מרכזיים ובמרכזי ערים גדולות, המביא איתו ביקוש יציב לאורך כל השנה מצידה של הקהילה העסקית. אנו ממשיכים לבחון פרויקטים נוספים בתחום הנדל"ן המלונאות בדגש על איתור נכסים בעלי פוטנציאל השבחה, בארץ ובחו"ל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות