אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוף לסאגה: שרון גל וקרן בן דוד זכו במכרז להקמת 222 יחידות דיור בחולון צילום: אלון אלג'ם, עמית שעל

סוף לסאגה: שרון גל וקרן בן דוד זכו במכרז להקמת 222 יחידות דיור בחולון

ביהמ"ש דחה את העתירה המינהלית שהגישה חברת אלקטרה נגד תוצאות הזכייה במכרז. גל ובן דו זכו בזמנו במכרז לבניית מגדלים בני 222 דירות תמורת 131.3 מיליון שקל

18.06.2014, 19:24 | יעל דראל

איש התקשורת לשעבר שרון גל ומארגנת קבוצות הרכישה קרן בן-דוד הם הזוכים במכרז של רשות מקרקעי ישראל להקמת 222 דירות בחולון. ההחלטה קיבלה תוקף רשמי לאחר שהיום (ד') דחתה שופטת בית המשפט המחוזי בתל-אביב, שרה דותן, את העתירה המינהלית שהגישה לפני כחודשיים חברת אלקטרה נגד תוצאות הזכייה במכרז. 

קראו עוד בכלכליסט

לאחרונה נדחתה גם עתירתה של אלקטרה להוצאת צו ביניים כנגד השלמת העסקה, על ידי בית המשפט העליון וכעת, נדחתה גם עתירתה כנגד הזכייה עצמה. קבוצת הרכישה שמובילים גל ובת זוגו בן דוד זכתה כאמור בחודש מרץ האחרון במכרז של רשות מקרקעי ישראל לרכישת קרקע בפינת הרחובות קראוזה וסרלין בצפון חולון – שבה מתעתדים להיבנות שני מגדלים בני 222 דירות תמורת סכום של 131.3 מיליון שקל.

השטח בחולון, צילום: עמית שעל השטח בחולון | צילום: עמית שעל השטח בחולון, צילום: עמית שעל

הצעתם של גל ובן דוד גברה על 17 הצעות אחרות, בהן הצעתה של חברת אלקטרה שניגשה למכרז בשיתוף גמלא מיליונים ואשר הצעתן עמדה על 121.8 מיליון שקל.

קרן בן דוד ושרון גל מסרו בתגובה להחלטת בית המשפט: "צר לנו על ההליך המיותר שנמשך חודשיים וחצי - אך אנו שמחים מאוד בעבור הרוכשים שלנו שהסיפור הזה הסתיים כשידינו על העליונה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות