אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פריון תספק ללנובו פתרון הגנה לדפדפנים צילום: ענר גרין

פריון תספק ללנובו פתרון הגנה לדפדפנים

החברה הישראלית שידועה בפעילותה בתחום ההכנסות מפרסום מנועי חיפוש, חושפת גם את פעילות הפיתוח שלה. התוכנה תסופק יחד עם מחשבים וטאבלטים של לנובו החל מהקיץ

19.06.2014, 11:23 | רפאל קאהאן
פריון הודיעה אתמול כי השיקה אתמול (ד'), בשיתוף עם יצרנית המחשבים הגדולה בעולם לנובו, את תוכנית ה-Lenovo Browser Guard. הפתרון החדש יותקן על מחשבים נבחרים - ניידים, נייחים וטאבלטים - של לנובו, החל מהרבעון השני של שנת 2014.

קראו עוד בכלכליסט

הפתרון החדש Lenovo Browser Guard פותח על בסיס מפרט שלנובו העבירה לפריון. "אנו גאים מאוד שהטכנולוגיה שלנו נבחרה על-ידי לנובו לחיזוק הפתרון הראשון שלה להגנה לדפדפנים", אמר אמיר נחמיאס, סמנכ"ל לשותפיות עסקיות בחטיבת ה-Codefuel של פריון. "אנו צופים שה- Lenovo Browser Guard יושק גם על גבי מכשירים סלולאריים נוספים."

החל מהקיץ מחשבי לנובו יצויידו בפתרון ההגנה על הדפדפן של פריון, צילום: ניצן סדן החל מהקיץ מחשבי לנובו יצויידו בפתרון ההגנה על הדפדפן של פריון | צילום: ניצן סדן החל מהקיץ מחשבי לנובו יצויידו בפתרון ההגנה על הדפדפן של פריון, צילום: ניצן סדן

"ה-Lenovo Browser Guard, המושתת על הטכנולוגיה של פריון, מעניק ללקוחותינו פתרון המשחרר אותם מכל דאגה, משתי סיבות. ראשית, הוא מאפשר להם להמנע מתוכנות צד שלישי המשנות את הדפדפן בברירת המחדל ואת הגדרות החיפוש. שנית, הפיתרון חוסם נסיונות להתקין מוצרים היכולים לפגוע בביצועי המכשירים", אמר דיוויד קרי, מנהל שירותי תוכנה ותוכן בלנובו. "פתרון זה מעניק ללקוחותינו שכבת הגנה נוספת כאשר הם גולשים ועורכים קניות באינטרנט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות