אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוטי זיסר משך את הערעור – לאומי יעמיד את אחוזתו למכירה צילום: אוראל כהן

מוטי זיסר משך את הערעור – לאומי יעמיד את אחוזתו למכירה

המשמעות היא שהבנק יכול לגבות את המשכנתא על הבית שהעניק לבעל השליטה לשעבר באלביט הדמיה. זיסר יעזוב את אחוזתו בפתח תקווה עד סוף אוקטובר

22.06.2014, 11:43 | תומר ורון וזוהר שחר לוי
מוטי זיסר, בעל השליטה לשעבר בחברת באלביט הדמיה, יעזוב את אחוזתו בכפר גנים שבפתח תקווה עד סוף אוקטובר וזאת לאחר שמשך את הערעור שהגיש לביהמ"ש העליון.

קראו עוד בכלכליסט

הבית של זיסר בכפר גנים, צילום: ענר גרין הבית של זיסר בכפר גנים | צילום: ענר גרין הבית של זיסר בכפר גנים, צילום: ענר גרין

זיסר ערער על החלטת שופט ביהמ"ש המחוזי בת"א איתן אורנשטיין, לאפשר לבנק לאומי להשתלט על האחוזה ולמעשה לגבות את המשכנתא שהעניק לזיסר על הבית, אך, כאמור, משך את הערעור, באמצעות בא כוחו, עו"ד שלום גולדבלט, לאחר שהגיע להסכם פינוי מול הבנק.

 משיכת הערעור מצד זיסר משמעותה כאמור כי כעת בנק לאומי יכול להתחיל את הליך המכירה של הווילה המפוארת, תהליך שעשוי לקחת כמה חודשים. בנוסף, עד שזיסר יפנה את ביתו בסוף אוקטובר כאמור, עליו לשאת בעליות התחזוקה של הבית.

בעקבות חובותיה של אלביט הדמיה, באוגוסט 2013, פתח בנק לאומי הבנק - שהעניק את המשכנתא לרכישת האחוזה - בהליך של הוצאה לפועל, על מנת להשיב לידיו חלק מהחוב. בתחילת חודש מאי האחרון אישר בית המשפט המחוזי לכונס הנכסים מטעם בנק לאומי להשתלט על הנכס. שוויה של האחוזה הוערך בעבר בעשרות מיליוני שקלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות