אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איתמר מדיקל עלתה ב-6.8%: חתמה על הסכם שיווק ביפן צילום: אוראל כהן

איתמר מדיקל עלתה ב-6.8%: חתמה על הסכם שיווק ביפן

ההסכם נחתם לשיווק מוצר ה-EndoPAT בתחום של מחלות לב, רפואה מניעתית ורפואה פנימית

22.06.2014, 17:25 | ניר צליק
איתמר מדיקל חתמה על הסכם שיווק ביפן של מוצר ה-EndoPAT עם תאגיד המכשור הרפואי הבינלאומי הגדול Nihon Kohden. התאגיד ישווק אותו כמוצר מוביל לכ-100 אלף רופאים כלליים ובתי חולים פעילים ביפן עמם הוא עובד.

יפן מהווה את אחד משני שוקי היעד המרכזיים של החברה, לצד השוק האמריקאי, ולדעת החברה, ההסכם האסטרטגי שנחתם עם Nihon Kohden הינו בעל פוטנציאל להאצת הגידול בהיקף המכירות. מוצר ה-EndoPAT פונה לשוק פוטנציאלי ביפן, אירופה וארה"ב בתחום של מחלות לב, רפואה מניעתית ורפואה פנימית בהיקף של כ-2.6 מיליארד דולר בשנה.

גלעד גליק מנכ"ל איתמר מדיקל, צילום: אוראל כהן גלעד גליק מנכ"ל איתמר מדיקל | צילום: אוראל כהן גלעד גליק מנכ"ל איתמר מדיקל, צילום: אוראל כהן

איתמר מדיקל מיישמת מזה כשנה תוכנית לגיוון מקור מכירותיה ובנוסף למכירות למכוני מחקר החברה פונה לארגונים קליניים גדולים בשוק הקליני הטיפולי, תוך מיקוד באוכלוסיית החולים עם תסמינים ומחלות מאובחנות. כחלק משינוי זה חתמה החברה בחודשים האחרונים על שני הסכמים אסטרטגיים נוספים עם הנציגות המקומית ביפן של פיליפס וכן עם ענקית המכשור הרפואי Medtronic בארה"ב. הדגש על מכירות לשוק הקליני טיפולי תואם את אופי הפעילות של Nihon Kohden ביפן ואת יכולותיה השיווקיות אל מול קהילת הרופאים הקרדיולוגים המתמחים ביפן. התאגיד היפני אף התחייב לספק תמיכה קלינית וטכנית ללקוחות.

בנוסף ל-EndoPAT, החברה משווקת בהצלחה ביפן גם את המוצר WatchPAT לתחום השינה. איתמר קיבלה השנה את אישור משרד הבריאות היפני לשיפוי מכשיר ה-WatchPAT לאבחון הפרעות נשימה בשינה, שהינו מוצר יחיד ביפן בקטגוריית השיפוי לבדיקות שינה ביתיות אשר אינו מצריך מדידה של זרימת אוויר דרך האף. החברה חתמה השנה על הסכם הפצה אסטרטגי ובלעדי עם הנציגות המקומית ביפן של פיליפס, אשר משווקת פתרונות טיפוליים לשוק השינה. יפן נחשבת לכלכלת הבריאות השנייה בגודלה בעולם אחרי ארה"ב, צרכנית של כ-10% משוק המכשור הרפואי לתחום המחקרי ונחשבת מובילה עולמית בתחום המחקר הרפואי. שוק המכשור הרפואי לתחום השינה ביפן נאמד בכ-300 מיליון דולר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות