אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המהפכה הבאה של סנאפצ'ט: סיפורים קבוצתיים שנעלמים תוך יום

המהפכה הבאה של סנאפצ'ט: סיפורים קבוצתיים שנעלמים תוך יום

התכונה, שמאפשרת להעלות לרשת אוסף תמונות וסרטונים שנמחק תוך 24 שעות, זוכה למיליארד צפיות ביום. תכונת הסיפורים מאפשרת שיתוף עם מספר גדול של אנשים בו זמנית

22.06.2014, 16:41 | נמרוד צוק

התכונה הפופולרית ביותר של סנאפצ'ט היא כבר לא העברת תמונות חד פעמיות, אלא הכלי המכונה "סיפורים" - מקבצים של תמונות וקטעי וידאו שמשותפים עם כלל החברים של המשתמש או כל משתמשי האפליקציה למשך 24 שעות, כך חשפה החברה בסוף השבוע.

קראו עוד בכלכליסט

היקף השימוש בסיפורים גדל כעת למיליארד צפיות בסיפורים בכל יום, לעומת חצי מיליארד לפני חודשיים בלבד, כך טוענת החברה. הנתון מתייחס למספר הכולל של חשיפות להן זכו הסיפורים, כאשר החברה נמנעה מלפרסם כמה סיפורים יצרו המשתמשים או כמה משתמשים עשו בה שימוש אקטיבי.

סיפורים קבוצתיים - הכיוון החדש של סנאפצ סיפורים קבוצתיים - הכיוון החדש של סנאפצ'ט | צילום: בלומברג סיפורים קבוצתיים - הכיוון החדש של סנאפצ

בסוף השבוע הוסיפה החברה אפשרות לפרסם סיפורים שמשותפים ליותר מאדם אחד, במטרה לנצל את פסטיבל המוזיקה Electric Daisy Carnival שמתקיים כעת בלאס וגאס ולהביא את 400 אלף המבקרים שהגיעו אליו להוסיף את התמונות וקטעי הווידאו שלהם לסיפור אחד מתגלגל שמשותף לכולם, יכולת דומה לזו שהציגה לפני מספר שנים אפליקציה בשם Color. הסיפור יעבור עריכה בזמן אמת על ידי אנשי החברה כדי למנוע פרסום חומרים בעייתיים.

פסטיבל מוזיקה ככלי קידום

הצלחת המיזם עלולה להתקל במכשולים כגון קשיים בתקשורת נתונים שמתרחשים פעמים רבות כאשר אנשים רבים מתקבצים במקום אחד ויוצרים עומס גדול על רשתות הסלולר, אבל אם יצליח, זו יכולה להיות דרך חדשה עבור סנאפצ'ט להרחיב עוד יותר את מעגל המשתמשים שלה.

פסטיבל EDC הוא הזדמנות מוצלחת במיוחד להשיק את התכונה החדשה, היות ומדובר באחד מפסטיבלי המוזיקה האלקטרונית הגדולים בארה"ב, שמשופע בחומרים ויזואליים בעלי נוכחות חזקה כמו הקרנות וידאו ארט חיות, קישוטי נאות וקרני לייזר. במידה והניסוי יסתיים הצלחה, מתכננים בסנאפצ'אט להעלות סיפורים מתגלגלים דומים באירועים נוספים.

סיבה נוספת לעיתוי ההשקה עשוי להיות השחרור של אפליקציית סלינגשוט, המתחרה של פייסבוק לסנאפצ'אט, שעלתה בשבוע האחרון לחנויות האפליקציות של אפל וגוגל בארה"ב - אולם על פי בדיקת כלכליסט עדיין לא מהווה איום של ממש על סנאפצ'אט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות