אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משפחת ספיר וג'רארד גז רוכשים מלון במנהטן ב-205 מיליון דולר

משפחת ספיר וג'רארד גז רוכשים מלון במנהטן ב-205 מיליון דולר

מדובר במלון בן 260 חדרים בסוהו הכולל מסעדה ואולם כנסים שעוקל על ידי הבנק לאחר שבעליו נקלע לקשיים. העסקה בוצעה באמצעות חברת EGRE שהשליטה בה נמכרה לפני כחודשיים על ידי איש העסקים הישראלי שאול אלוביץ

22.06.2014, 15:16 | עינת פז-פרנקל
אלכס ספיר ורותם רוזן, בעלי השליטה בחברת EGRE (באמצעות ASRR מקבוצת ספיר) חתמו על הסכם לרכישת מלון מונדריאן בשכונות סוהו במנהטן, ביחד עם איש העסקים האמריקני ג'רארד גז, ב-205 מיליון דולר, כך דיווחה היום (א') חברת EGRE לבורסה.

מלון מונדריאן בסוהו במנהטן מלון מונדריאן בסוהו במנהטן מלון מונדריאן בסוהו במנהטן

משפחת ספיר העניקה אופציה ל-EGRE להיכנס בנעליה לצורך ביצוע העסקה, וזאת עד ליום 6 באוגוסט 2014. מימוש האופציה על ידי EGRE כפוף לאישור האסיפה הכללית של בעלי מניות החברה.

המלון, הממוקם בין הרחובות קרוסבי ולאפאייט בעיר ניו יורק, כולל 260 חדרים, וכן אולמות כנסים ואירועים, ומסעדה. בעלי המלון הקודם נקלע לקשיים כספיים, ומשפחת ספיר רוכשת אותו מהבנק שעיקל את הנכס.

אלכס ספיר אלכס ספיר אלכס ספיר

במסגרת ההסכם, תתבצע מכירה פומבית של הזכויות בבית המלון על ידי בית המשפט שהורה לבנק לממש את הנכס. במידה ויוצע במסגרת המכירה מחיר הגבוה מהמחיר שהציעה משפחת ספיר, היא תוכל לרכוש את המלון בסכום של 205 מליון דולר בתוספת פער המחיר; או לאפשר למציעי ההצעה הגבוהה יותר לרכוש את המלון וליהנות מרווח, ככל שיהיה.

לפני כחודשיים מכרו איש העסקים שאול אלוביץ ומשפחת ויל את השליטה ב-EGRE, חברת נדל"ן הפעילה בארה"ב ובאירופה בעיקר, למשפחת ספיר. לקבוצת ספיר נדל"ן מסחרי ומשרדי בשטח כולל של כ-6.5 מיליון רגל מרובע, ובשווי המוערך בכ-3 מיליארד דולר, בעיקר במנהטן. מטה הקבוצה ממוקם בניו-יורק והיא מעסיקה כ-1,000 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות