אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"לית טכנולוגיות המידע ב-yes רוני ברנוב פורשת מתפקידה

סמנכ"לית טכנולוגיות המידע ב-yes רוני ברנוב פורשת מתפקידה

ברנוב היא אחת מדור המייסדים של החברה ועובדת ב-yes במשך 15 שנה. במהלך כהונתה היא הובילה פרויקטים גדולים להחלפת מערכת חיוב הלקוחות ומערכת קשרי הלקוחות

22.06.2014, 18:44 | אופיר דור

רוני ברנוב, סמנכ"לית טכנולוגיות מידע של yes, הודיעה היום (א') על רצונה לסיים את תפקידה ולצאת לדרך חדשה לאחר כ-15 שנים בחברה. ברנוב היא אחת מדור המייסדים של החברה ועובדת ב-yes מאז הקמתה.

ברנוב אחראית על ניהול כולל של כלל טכנולוגיות המידע בחברה והובילה בין השאר פרויקטים גדולים להחלפת מערכת חיוב הלקוחות (בילינג) והחלפת מערכת הגבייה והטמעת מערכת קשרי הלקוחות (CRM). פרויקט זה נמשך מעל שנה והושקעו בו מיליוני שקלים.

במהלך כהונתה זכתה ברנוב בפרסים ובהוקרות רבות על ניהול IT ב-yes . ברנוב תסיים את תפקידה לאחר שיימצא ויושלם תהליך החפיפה. ברנוב אמרה כי "היתה זו זכות גדולה להיות בחברה מיום הקמתה ולהיות חלק מצוות מנצח שעושה את הטלוויזיה הטובה בישראל".

רון אילון, מנכ"ל yes, צילום: אריאל בשור רון אילון, מנכ"ל yes | צילום: אריאל בשור רון אילון, מנכ"ל yes, צילום: אריאל בשור

מנכ"ל yes רון אילון אמר כי " ברנוב היא מאבני היסוד של חברת yes, הניעה לאורך השנים מהלכים טכנולוגיים מורכבים ומשמעותיים ביותר בחברה ובנתה תשתיות חדישות שימשיכו לשרת אותנו עוד שנים רבות. אני מודה לה על הדרך הארוכה שעשתה איתנו, ועל הובלת הישגים מרשימים שאף זיכו אותה בהוקרה בינלאומית, ומאחל לה הצלחה גדולה בהמשך הדרך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות