אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פסגת ת"א 100

למעלה מ-1,000 איש משתתפים בוועידת פסגת ת"א 100 של "כלכליסט"

מנהלי החברות הגדולות במשק הגיעו לכנס הפיננסי השנתי של "כלכליסט" בשיתוף פסגות. בין המשתתפים מנכ"ל טבע, ארז ויגודמן, מנכ"ל פריון ג'וזף מנדלבאום ונגיד הבנק המרכזי בארגנטינה לשעבר שגם היה מועמד לנגידות בנק ישראל, פרופ' מריו בלכר

01.07.2014, 15:57 | שירות כלכליסט

למעלה מ-1,000 איש, בהם בכירי שוק ההון המקומי, משתתפים היום (ג') בכנס הפיננסי השנתי של "כלכליסט" בשיתוף פסגות - פסגת ת"א־100. הכנס מתקיים במעמד יו"ר רשות ני"ע פרופ' שמואל האוזר ומנכ"ל הבורסה יוסי ביינארט.

מנכ"ל טבע ארז ויגודמן יספר על התוכניות של טבע לשנים הקרובות ועל מנועי הצמיחה העתידיים של ענקית הגנריקה הישראלית. מנכ"ל פריון ג'וזף מנדלבאום, שבתחילת החודש מניית החברה שלו נכנסה לראשונה למדד ת"א־100, ידבר על כניסתה של פריון לתחום המובייל ועל האתגרים והתחזיות לתחום הזה.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: פסגת ת"א 100 (31 תמונות)

נגיד הבנק המרכזי בארגנטינה לשעבר שגם היה מועמד לנגידות בנק ישראל, פרופ' מריו בלכר, יתארח בכנס בשיחה על שוק ההון הישראלי. בלכר מכהן היום כדירקטור בחברת אי.די.בי פתוח שבתחילת החודש חזרה להיסחר במדד ת"א־100.

עו"ד אלדד כורש, שותף־מנהל פירמת עמית, פולק, מטלון ושות', יתייחס להשפעה השלילית של עידן ההיפר־רגולציה על החברות במשק. הכנס יספק הזדמנות מיוחדת לשמוע את מנהלי החברות הגדולות בבורסה שינתחו את ההשפעות וההשלכות שיהיו לירידה החדה בצריכה הפרטית על ביצועי החברות.

במושב ישתתפו יו"ר דלק קידוחים גדעון תדמור, מנכ"ל גזית גלוב רוני סופר, מנכ"לית נכסים ובנין סגי איתן, מנכ"ל אסם איציק צאיג, בעל השליטה ומנכ"ל שיווק השקמה רמי לוי, מנכ"ל שופרסל איציק אברכהן, מנכ"לית משותפת באלון רבוע כחול לימור גנות, מנכ"ל ביג איתן בר זאב, מנכ"ל פוקס הראל ויזל, מנכ"ל פרוטרום אורי יהודאי ומנכ"ל משותף באיתוראן אייל שרצקי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות