אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סטינג חושף: לא מתכוון להוריש את הונו לילדיו צילום: אי פי איי

סטינג חושף: לא מתכוון להוריש את הונו לילדיו

זמר הפופ הבריטי הצהיר בראיון כי הוא לא מתכוון להוריש את הונו בסך 306 מיליון דולר לששת ילדיו. "אמרתי להם שלא יישאר הרבה כסף כי אנחנו מבזבזים אותו. יש לנו הרבה התחייבויות"

23.06.2014, 13:11 | שירות כלכליסט

זמר הפופ סטינג חשף כי אינו מתכוון להוריש לילדיו את הונו, שעומד על 306 מיליון דולר, זאת מכיוון שהוא חושש שהעושר שצבר יהיה כ"אבן רחיים סביב הצוואר שלהם". הסולן לשעבר של פוליס גדל במשפחה ממעמד הפועלים בצפון טינסייד, והפך מאז לאחר המוזיקאים העשירים ביותר בבריטניה.

סטינג בהופעה, צילום: אי פי אי סטינג בהופעה | צילום: אי פי אי סטינג בהופעה, צילום: אי פי אי

בראיון שהעניק למייל און סנדיי, הוא חשף כי עדכן את ששת ילדיו שלא יצפו לרשת סכום כסף גדול, מכיוון שהוא אינו מאמין בקרנות נאמנות. "אמרתי להם שלא יישאר הרבה כסף כי אנחנו מבזבזים אותו! יש לנו הרבה התחייבויות. מה שנכנס אנחנו מוציאים, ולא נשאר עוד הרבה. ואני בטוח לא רוצה להשאיר להם קרנות נאמנות", הסביר סטינג.

הוא הוסיף כי הילדים שלו יודעים שעליהם לעבוד, ורק לעיתים נדירות מבקשים ממנו סיוע. לסטינג (62) שני ילדים – ג'וזף (37) וקייט (32) מאשתו הראשונה וארבעה ילדים – בריג'יט מישל (30), ג'ייק (28), אליוט (23) וג'יאנקומו לוק (18) – מנישואיו השניים לטרודי סטיילר. הוא נחשב למוזיקאי התשיעי העשיר ביותר בממלכה הבריטית, כך לפי נתוני רשימת העשירים של הסנדיי הטיימס, מאחורי זמרים ידועים כמו סר פול מקרטני וסר אלטון ג'ון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות