אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניסאן והונדה זימנו 3 מיליון מכוניות לריקול בגלל כריות האוויר

ניסאן והונדה זימנו 3 מיליון מכוניות לריקול בגלל כריות האוויר

לפני כמה שבועות ביצעה גם טויוטה ריקול בשל אותה התקלה. לאחרונה ביצעו 3 יצרניות הרכב הגדולות ביפן ריקול לכ-5 מיליון רכבים בשל בעיות במצת ההתנעה

23.06.2014, 11:06 | בלומברג

יצרניות הרכב הונדה מוטור וניסאן מוטור הודיעו על ריקול של יותר מ-3 מיליון כלי רכב לביצוע תיקונים בשל כשל תכנוני בכריות האוויר מתוצרת טקאטה, המותקנות ברכבים. ריקול זה מתווסף לריקול של טויוטה מוטור מוקדם יותר החודש בשל אותה התקלה.

קראו עוד בכלכליסט

דוברת הונדה מסרה כי היקף הריקול של הונדה הוא 2.03 מיליון רכבים, כולל דגמי Fit ו-CR-V. דובר ניסאן מסר כי הריקול של ניסן כולל 755 אלף רכבים.

שלוש יצרניות הרכב הגדולות ביפן ביצעו ריקול ליותר מ-5 מיליון רכבים החודש בשל חקירה של הכשל התכנוני במצת ההתנעה של יצרנית הרכבים האמריקאית GM שגבתה קורבנות. החברה ביצעה ריקול ל-2.6 מיליון רכבים בשל הכשל.

הונדה סיוויק קופה (אילוסטרציה בלבד) הונדה סיוויק קופה (אילוסטרציה בלבד) הונדה סיוויק קופה (אילוסטרציה בלבד)

"אנו צופים ריקול לרכבים נוספים בהיקף דומה מיצרניות רכב אחרות", אמר לבלומברג קוג'י אנדו, אנליסט בחברת אדוונסט ריסרץ' (Advanced Research) ביפן. לדבריו, הכשל בכריות האוויר נובע מחסר לחץ אוויר ומלחות-יתר בתהליך הייצור.

בעת סגירת המסחור ביפן רשמו מניות טקאטה עלייה של 2.9% וקיזזו ירידה של 30% בסך הכול מתחילת השנה.

באפריל אשתקד ביצעו יצרניות הרכב ריקול ליותר מ-3 מיליון רכבים – כולל 1.73 מיליון מטויוטה ועוד 1.14 מיליון של הונדה, גם כן בשל כשלים בכריות האוויר מתוצרת טקאטה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות