אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אבא, למה כולם צועקים בחוץ?

PLAY

אבא, למה כולם צועקים בחוץ?

איך ילד בן 5 רואה את המונדיאל, מה סטיבן קולבר חושב על האפליקציה המיותרת ביקום, פרסומת מטרידה במיוחד, אסירים חתיכים ולמה אתם חותכים את העוגה שלכם לא נכון

23.06.2014, 17:57 | נמרוד צוק

1. המונדיאל, כפי שצייר אותו ילד בן 5

אם אין לכם כוח לצפות במשחקי כדורגל אבל אתם כן רוצים להיות בעניינים, הטאמבלר Here comes the ball הוא בדיוק מה שאתם מחפשים: עם איורים שנעשו בתוכנת פיינט על ידי אמן אנונימי שמסכמים ומבארים בבדיחות הדעת את הרגעים החשובים של המשחקים בברזיל.

אבא, למה הם בועטים בכדור כל כך חזק? אבא, למה הם בועטים בכדור כל כך חזק? אבא, למה הם בועטים בכדור כל כך חזק?

2. יו, סטיבן

סטיבן קולבר האגדי מסכם את פרשת YO במערכון מדויק ורהוט שמסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על האפליקציה המיותרת ביותר בהיסטוריה של ההיסטוריה... של ההיסטוריה. בתקווה שזו הפעם האחרונה שאנחנו שומעים עליה.

3. סע לאט

משרד התחבורה הבריטי יצא עם קמפיין חדש לבטיחות בדרכים ועם פרסומת מאוד אפקטיבית, אבל גם מאוד קשה לצפיה. היא ממחישה בדרך מאוד מילולית. כמה ילדים נהרגים בגלל מהירות מופרזת כל שנה. סעו בזהירות, ילדים בדרך.

4. גנגסטה ראפ

אומת האינטרנט מסרבת להרפות מהאסיר החתיך ג'רמי מיקס, ועכשיו יש לו גם חותמת רשמית של תופעת רשת – רמיקס של נוי אלוש. למה, שמע ישראל, למה.

5. הדרך הנכונה לחתוך עוגה

אנחנו לא בטוחים מה יותר מעולה בסרטון הבא – המבטא הבריטי הנפלא של המגיש, האנקדוטה על איך קוראים לגרף פאי בצרפת או ההסבר האלגנטי על הדרך הטובה ביותר, גם אם פחות שכיחה, לחתוך את העוגה העגולה שלכם כך שלא תתייבש במקרר -  המבוססת, כמובן, על עבודתו של מתימטיקאי בן המאה ה-17. אלא מה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות