אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מתקשים לישון בטיסה? בריטיש איירווייז מציעה סרט שירדים אתכם

חברת התעופה הבריטית תציע לנוסעיה בטיסות ארוכות סרטים מונוטוניים ומרדימים המוקרנים במשך שעות ארוכות

24.06.2014, 18:08 | שירות כלכליסט

כולנו מכירים את הקושי להירדם בטיסות. רבים מאיתנו בוחרים להעביר את הזמן בצפייה בסרטים, אך דווקא זה עלול להקשות עלינו אף יותר להירדם.

כעת החליטה חברת בריטיש איירווייז להציע "טלוויזיה איטית" (Slow TV) לנוסעיה בטיסות ארוכות. מדובר בסרטים מונוטוניים ומרדימים המוקרנים במשך שעות ארוכות.

את ההשראה ליוזמה קיבלה החברה מההצלחה המסחררת בנורבגיה של סרט בן כמה שעות של נסיעת רכבת. הסרט זכה כבר למיליון צפיות. החברה סבורה שההשפעה של הסרטים האיטיים תהיה טובה לטיסה, שבה יכולים לצפות הצופים במסכים האישיים שעל גב הכיסא לפניהם.

סרט איטי של רכבת נורבגית שירדים את הנוסעים סרט איטי של רכבת נורבגית שירדים את הנוסעים סרט איטי של רכבת נורבגית שירדים את הנוסעים

"הטלוויזיה האיטית היא תמונת הרקע המושלמת בעלת השפעה מהפנטת ומרגיעה על הנוסעים. זהו הבידור המושלם לשעות הטיסה הארוכות", אמר ריצ'רד זה-קרוז, סמנכ"ל הבידור של החברה.

בריטיש איירווייז צופה כי אותם אנשים הנוהגים לצפות במסלול הטיסה של המטוס יהיו הראשונים ליהנות מהטלוויזיה האיטית. החברה מסרה כי בעתיד יכלול המאגר סרטים כגון סרט סריגה, טיול בפארק או האכלת יונים. הכינו את הכריות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות