אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרמיירליג תסייע בהקמת ליגת הכדורגל בהודו צילום: איי פי

הפרמיירליג תסייע בהקמת ליגת הכדורגל בהודו

מפעילי הסופר ליגה ההודית (ISL) השיגו שותפות אסטרטגית עם הפרמיירליג האנגלית, שמטרתה לפתח את טורניר קבוצות הכדורגל החדש

24.06.2014, 17:03 | שירות כלכליסט

מפעילי הסופר ליגה ההודית (ISL) השיגו שותפות אסטרטגית עם הפרמיירליג האנגלית, שמטרתה לפתח את טורניר קבוצות הכדורגל החדש. הפרמיירליג תעניק תמיכה לטורניר ההודי, שהוקם כמיזם משותף בין סוכנות IMG ותאגיד ריליאנס אינדסטריז. המיזם הוא גם השותף המסחרי והשיווקי של התאחדות הכדורגל ההודית (AIFF).

קראו עוד בכלכליסט

ילדים בהודו משחקים כדורגל. הטורניר ההודי יכלול שמונה קבוצות מבנגלור, דלהי, גואה, גווהאטי, קוצ ילדים בהודו משחקים כדורגל. הטורניר ההודי יכלול שמונה קבוצות מבנגלור, דלהי, גואה, גווהאטי, קוצ'ין, כלכותה, מומביי ופונה | צילום: איי פי ילדים בהודו משחקים כדורגל. הטורניר ההודי יכלול שמונה קבוצות מבנגלור, דלהי, גואה, גווהאטי, קוצ

הליגה, שמתוכננת לצאת לדרך בספטמבר, לאחר שתאריך הפתיחה המקורי של ינואר נדחה, תקבל סיוע בכל הנוגע להקמת מינהל לקבוצות, עיצוב המותג, עירוב האוהדים ולחימה בסמים ובשחיתות. בתמורה, היא תסייע לקבוצות הפרמיירליג לארגן משחקים ולפתח יוזמות מסחריות בהודו. הליגה החדשה והפרמיירליג יקבלו גם חשיפה בערוץ הטלוויזיה בתשלום סטאר אינדיה.

הטורניר ההודי יכלול שמונה קבוצות מבנגלור, דלהי, גואה, גווהאטי, קוצ'ין, כלכותה, מומביי ופונה. בתחילת השנה הפרמיירליג חתמה על הסכם שיתוף פעולה נפרד עם קונפדרציית הכדורגל של אסיה.

"במסגרת השותפות עם הסופר ליגה ההודית שני הארגונים יעבדו ביחד ויחלקו ידע במספר תחומים מרכזיים, ביניהם פיתוח שחקנים, שיפוט, שיווק וקידום", מסר מנכ"ל הפרמיירליג ריצ'רד סקאדמור. "אנחנו יודעים משותפת השידור שלנו סטאר אינדיה ומהעבודה שלנו עם AIFF על הפרויקט המבוסס שלנו של כדורגל חובבים, Premier Skills שאנחנו מקיימים במספר מקומות ברחבי הודו, שהפופולריות של הספורט ושל הפרמיירליג בצמיחה".

יו"ר IMG, ריליאנס ניטה אמבני, הוסיפה: "החיבור לפרמיירליג מוסיף למהימנות של ה-ISL ולחזון שלנו להפוך את הספורט לפופולרי יותר בהודו. אני בטוחה שהשותפות תעזור במידה משמעותית בטיפול וביסוס ISL, בעזרת מינהל טוב והתנהלות מוצלחת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות