אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלויט רוכשת חברה מתחום האנליטיקס צילום: ענר גרין

דלויט רוכשת חברה מתחום האנליטיקס

פירמת דלויט בריטמן אלמגור רוכשת את חברת X-per-TO המתמחה בתחום ההון הנתוני (Data Capital). שמה החדש של החברה יהיה Deloitte Analytics

24.06.2014, 17:05 | רפאל קאהאן
פירמת ראיית החשבון והייעוץ דלויט בריטמן אלמגור זהר הודיעה היום (ג') כי חתמה על עסקה במסגרתה מיזגה את פעילותה של חברת X-per-TO המתמחה במתן פתרונות בתחום האנליטיקס, לתוך מערך הייעוץ של הפירמה, תחת השם: Deloitte Analytics. עם השלמת העסקה הצטרפה חברת X-per-TO לקבוצת דלויט בריטמן אלמגור זהר ומהווה חלק ממנה.

קראו עוד בכלכליסט

X-per-TO עוסקת במתן פתרונות בתחום האנליטיקס כגון איסוף נתונים ממקורות שונים, ניתוח הנתונים וחילוץ תובנות עסקיות. הפעילות תנוהל על ידי רונן יפת ורן ברגמן, ממייסדי החברה המונה כ-25 אנליסטים, חוקרים ואנשי טכנולוגיה. בין לקוחותיה ניתן למצוא חברות ממגוון מגזרי המשק וביניהן מכבי שירותי בריאות, פלאפון, בזק ובנק דיסקונט.

אנליטיקה עסקית היא תחום המאחד בין ביג דאטה ו-BI, צילום: שאטרסטוק אנליטיקה עסקית היא תחום המאחד בין ביג דאטה ו-BI | צילום: שאטרסטוק אנליטיקה עסקית היא תחום המאחד בין ביג דאטה ו-BI, צילום: שאטרסטוק

לדברי רו"ח אילן בירפלד, יו"ר ומנהל עסקים ראשי של דלויט בריטמן אלמגור זהר: "בשנים האחרונות התפתח מאוד תחום ההון הנתוני (Data Capital) בו מתמחה X-per-TO. הסתכלות על המידע כנכס עסקי לכל דבר פותחת בפני לקוחותינו אפשרויות מגוונות".

לדברי רונן יפת, מנכ"ל חברת :X-per-TO "אנו עוסקים באנליטיקס מזה 10 שנים ומניסיוננו רואים את הצורך ההולך וגובר בתחום זה. אנו מאמינים כי החיבור ל-דלויט, יאפשר לנו לספק מגוון רחב יותר של שירותים, בין אם בשילוב היכולות האנליטיות בתוך פתרונות קיימים, ובין אם ביצירת שירותים חדשים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות