אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמארט-אופן: אפליקציות לרוכבי אופניים

סמארט-אופן: אפליקציות לרוכבי אופניים

ניטור ביצועי רכיבה, ניווט בשטח ובשבילים, כוונון גלגלי שיניים ושרשראות בהדרכת הטלפון ואפילו התאמת אופניים חדשים לרוכב לפי מבנה הגוף: אפליקציות מצוינות עבור חובבי הרכיבה בעיר ובשטח

28.06.2014, 09:57 | רפאל קאהאן

בשנים האחרונות טרנד האופניים חזר לאופנה והפך לאחת הפעילויות הנפוצות עבור ישראלים. עולם האפליקציות לא קפא על שמריו ומפתחים חובבי דיווש הגו כלים שיעזרו לרוכבים.

Bicycle Gear Calculator: לכוון את גלגלי השיניים בדיוק שווייצרי

רוכבי אופניים מקצועיים נוהגים לכוונן כל גלגל שיניים, ציר ושרשרת על מנת לקבל את חוויית הרכיבה הטובה ביותר ולשפר את הביצועים של האופניים. לעזרתם ולעזרת כל אלה שמעוניינים ללמוד איך עושים זאת קיימת האפליקציה הזו - שמסייעת בחישובים השונים הנלווים למלאכה.

Bicycle Gear Calculator Bicycle Gear Calculator Bicycle Gear Calculator

זה נראה מסובך ומדעי, אך האמת שזו באמת אפליקציה שעושה את המלאכה ביעילות. קיימת גם אפליקציה דומה לאנדרואיד, אך לא מאותו מפתח.

זמינות: אייפון (17.90 שקל) ואנדרואיד בחינם

Cyclemeter GPS: מחשב דרך לאופניים

לא רק נהגי מכוניות נזקקים לשימוש במחשב דרך. מסתבר שגם רוכבי אופניים ימצאו בו שימוש, אך מכיוון שמדובר באביזר מסורבל, השתילו אותו עבורם בסמארטפון. האפליקציה מספקת סטטיסטיקות, מסלולים, גרפים ומפות.

Cyclemeter GPS Cyclemeter GPS Cyclemeter GPS

כמו באפליקציה לעיל גם כאן הגרסה של האייפון תדרוש השקעה כספית מסויימת כדי להפוך אותה לשמישה וגרסת האנדרואיד תגיע בחינם. מומלץ בחום למשקיענים.

זמינות: אייפון בחינם לגרסה הבסיסית + תשלום על תוספות. אנדרואיד חינם.

Strava Running and Cycling: מחשב כושר לרוכבים ספורטיביים

האפליקציה הזו מסייעת על ידי חישוב הסטטיסטיקות והמספרים הקשורים למאמץ הגופני. למעשה מדובר באפליקציה שמתאימה גם לרצים, אך כוללת תכונות עבור רוכבי כביש ורוכבי שטח כמו מסלולים מומלצים ורכיבה בקבוצה.

Strava Strava Strava

האפליקציה מסוגלת להקליט ולנתח נתונים כדופק, נשימה, זמנים ומאמץ. בנוסף היא כוללת התממשקות עם מחשב הדרך Cyclemeter GPS ושיתוף ברשתות חברתיות. מגניב.

זמינות: במנוי חודשי או שנתי לאייפון ואנדרואיד (20.90 שקל ו-209.90 שקל בהתאמה)

Telobike: תל אופן אפליקטיבי

מאז השקת פרויקט תל אופן גדלה כמות המדוושים בעיר הלבנה לממדים אפיים. למעשה המנוי לשירות מגיע מובנה באישיות של התלאביבי המצוי. אך כדי ליהנות מהשירות מומלץ לאנשי להוריד את האפליקציה הזו כדי לגלות היכן עמדת ההשכרה הקרובה ומה זמינות האופניים שלה.

Telobike Telobike Telobike

זמינות: חינם לאייפון ואנדרואיד

Cycling Biomechanics: להתאים אופניים לרוכב

לסיום, אפליקציה חביבה ושימושית ביותר עבור אלה שרוכשים אופניים או עבור אלה שאוהבים לבצע התאמה מדוייקת של אלה שכבר ברשותם. העיקרון פשוט: הקלידו את אורך האמה והקרסול והאפליקציה תספק לכם את המידות המדוייקות המומלצות למבנה הגוף שלכם.

Cycling Biomechanics Cycling Biomechanics Cycling Biomechanics

זמינות: חינם לאנדרואיד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות