אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נייר חדרה: רווח הון של 54 מיליון שקל עקב מכירת זכויות על קרקע בחדרה

נייר חדרה: רווח הון של 54 מיליון שקל עקב מכירת זכויות על קרקע בחדרה

במקביל, דיווחה החברה שבשליטת כלל תעשיות כי תכניס את החברה האם שלה כשותפה בפרויקט להקמת תחנת כוח במתחם החברה בעיר

29.06.2014, 13:08 | גיל קליאן
נייר חדרה דיווחה הבוקר (א') כי תרשום רווח הון (בניכוי מס) של 54 מיליון שקל עקב מכירת זכויות בקרקע שלה ושל החברה הבת, אמניר, בשטח של 57 דונם בחדרה. תמורת המכירה לחברות היא 66 מיליון שקל. התמורה תשולם לחברה ב-3 תשלומים, כאשר התשלום הראשון, בסך של כ-39% מסך התמורה, שולם עם חתימת ההסכם, התשלום השני, בסך של כ-21% מהתמורה הכוללת ישולם לחברה עד ליום 23 בספטמבר, והתשלום האחרון ישולם לחברה עד ל-16 בדצמבר.

עופר בלוך, מנכ"ל נייר חדרה, צילום: מיכאל קרמר עופר בלוך, מנכ"ל נייר חדרה | צילום: מיכאל קרמר עופר בלוך, מנכ"ל נייר חדרה, צילום: מיכאל קרמר

במקביל, דיווחה החברה שבשליטת כלל תעשיות כי תכניס את החברה האם שלה כשותפה בפרויקט להקמת תחנת כוח במתחם החברה בחדרה. מדובר בתחנה שתייצר חשמל באמצעות גז טבעי, ותספק חשמל וקיטור למפעלי נייר חדרה במתחם. נייר חדרה צפויה לצרוך כשליש מהחשמל שתייצר התחנה, כאשר שאר החשמל יימכר ללקוחות עיסקים אחרים או חזרה לחברת החשמל.

נייר חדרה תמכור לכלל אנרגיה, חברה בת בבעלות מלאה של כלל תעשיות, 50.1% מהפרויקט תמורת 39.5 מיליון שקל, כאשר החברה המשותפת דרכה יחזיקו כלל אנרגיה ונייר חדרה בפרויקט התחנה, התחייבה לרכוש ציוד מנייר חדרה בסכום נוסף של 23 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות