אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גרטנר רכשה את Senexx ותקים מרכז חדשנות בישראל

אקזיט

גרטנר רכשה את Senexx ותקים מרכז חדשנות בישראל

החברה פיתחה טכנולוגיות לאיתור פתרונות לבעיות בארגון על בסיס מומחיות אישית של עובדים. סכום הרכישה טרם פורסם אך לפי הערכות עומד על מיליוני דולרים בודדים. לקראת הקמת המרכז צפויה גרטנר לגייס מהנדסי תוכנה ומדעני נתונים

30.06.2014, 11:35 | מאיר אורבך

ענקית המחקר האמריקאית גרטנר הודיעה היום (ב') על רכישת חברת חברת Senexx הישראלית, שמספקת פלטפורמה מבוססת ענן לשאלות ותשובות המשמשת לאיתור וניהול מומחיות בארגון. זוהי רכישה ראשונה לגרטנר בישראל - שמתכננת להקים בארץ מרכז חדשנות.

קראו עוד בכלכליסט

כדי להאיץ את הפעילות, מתכוונת גרטנר להגדיל בתקופה הקרובה בהגדלת מצבת כוח האדם של Senexx ותגייס מהנדסי תוכנה בכירים ומדעני נתונים.

הטכנולוגיה של Senexx: איתור העובד המתאים שמחזיק בידע הרלוונטי לכל בעיה, צילום: שאטרסטוק הטכנולוגיה של Senexx: איתור העובד המתאים שמחזיק בידע הרלוונטי לכל בעיה | צילום: שאטרסטוק הטכנולוגיה של Senexx: איתור העובד המתאים שמחזיק בידע הרלוונטי לכל בעיה, צילום: שאטרסטוק

סכום הרכישה לא פורט אך על פי הערכות עומד על מיליוני דולרים בודדים. Senexx היא בוגרת חממת upwest בקליפורניה של שולי גלילי. מייסד החברה הוא זאב מיקהל. החברה יושבת בתל אביב ומעסיקה כ-10 עובדים. מגרטנר נמסר שבכוונתה למנף את המומחיות והידע של Senexx, כדי לקדם את יכולת החיפוש שלה ברשת ולהעצים את מנוע התכנים והפלטפורמות החברתיות שלה.

"מאז הוקמה Senexx ב-2011, פיתחה החברה קניין רוחני ופעילות עסקית ראויים להערכה", אמר ג'ין הול, מנכ"ל גרטנר. "אנו נעבוד עם הנהלת החברה ונשקיע בפיתוח הפלטפורמה החדשנית שלה, במינימום הפרעה לפעילות השוטפת של הלקוחות במהלך האינטגרציה".

"Senexx משפרת פרודוקטיביות בכך שהיא מזהה בארגון עובדים עם ידע וניסיון ספציפיים בתחום מסוים, כך שיוכלו לסייע לארגון במענה לשאלות, בפיתרון בעיות ובאיתור הזדמנויות חדשות" אמר זאב מיקהל, מייסד ומנכ"ל Senexx. "אנו שמחים על ההזדמנות להאיץ את הצמיחה של הפלטפורמה, המוצרים והיכולות הטכנולוגיות שלנו".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות