אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניצני סיום לסכסוך זילכה-בובליל: הסכימו למכור את נכסיהם המשותפים

ניצני סיום לסכסוך זילכה-בובליל: הסכימו למכור את נכסיהם המשותפים

חברת קווינקו שבשליטת יגאל זילכה הגיעה להסכם עם קלאב הוטל השקעות של משה בובליל, שעיקרו מכירה של הנכסים המשותפים לשניים וחלוקת התמורה

01.07.2014, 10:51 | גיל קליאן
אחרי שנים של סכסוכים – דיווח של קווינקו לבורסה הבוקר חושף ניצנים של סיום הסכסוך בין משה בובליל ליגאל זילכה. חברת קווינקו הציבורית שבשליטת זילכה דיווחה כי הגיעה להסכם עם קלאב הוטל השקעות של בובליל, שעיקרו מכירה של הנכסים המשותפים לשניים וחלוקת התמורה ביניהם. או במילים אחרות: הסכם חלוקת רכוש וגירושים.

קראו עוד בכלכליסט

בין הנכסים שכלולים בהסכם: חברת CHL שמפעילה את קלאב הוטל לוטראקי וקזינו נוסף בבלגרד, קרקע של 480 דונם בקמבודיה ומזומנים של 8 מיליון יורו בחברות הנמצאות בשליטה משותפת.

משה בובליל משה בובליל משה בובליל
עד כה נשלטו נכסים אלה באמצעות סבך של חברות בשליטה משותפת – כאשר מעתה הסכימו הצדדים כי בכל אחת מהחברות האלה ימנה כל צד מספר זהה של דירקטורים, ובעל תפקיד נוסף שיהווה מעין "שובר שוויון" במקרה של אי הסכמה בדירקטוריון. בנוסף, הוחלט להעמיד את פעילות CHL למכירה לכל המרבה במחיר.

הסכם זה הביא להקפאה של כל ההליכים המשפטיים הרבים שעדיין מתנהלים בין השניים ובין החברות השונות בקבוצה. כעת רק נותר לראות האם השניים מצליחים באמת לממש את ההסכם ולהביא למכירת כל הנכסים וחלוקת התמורות, כאשר אם אכן כך יקרה – יהיה זה סיום של אחד הסכסוכים הארוכים והמתוקשרים בכלכלה הישראלית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות