אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פלייטיקה תעניק חסות למחלקת הנוער של הפועל תל אביב צילום: זהר שחר

פלייטיקה תעניק חסות למחלקת הנוער של הפועל תל אביב

חברת משחקי הסלולר תשקיע כחצי מיליון שקל בשנה במחלקת הנוער של הפועל תל אביב

01.07.2014, 17:34 | שירות כלכליסט

פלייטיקה, המגדירה עצמה כחברת משחקי הסלולר השלישית בגודלה, חתמה על הסכם חסות בשווי חצי מיליון שקל עם מחלקת הנוער של הפועל תל אביב.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת החסות תתמוך פלייטיקה בפרויקט "הבית האדום" של הפועל ת"א, המעניק לשחקני מחלקת הנוער של הפועל תל אביב מקום מגורים ומסגרת חינוכית. כחלק מההסכם עשויה פלייטיקה גם לשפץ את הבית האדום ולהשקיע במתקני האימון של קבוצות הילדים והנוער. בנוסף, תתמוך החברה במערך שיעורי העזר הניתנים לשחקני מחלקת הנוער לאחר האימונים, ובסבסוד השתתפות ילדים נוספים ממגוון המגזרים בחברה הישראלית, אשר ידם אינה משגת בתשלום דמי החבר השנתיים.

המנהל המקצועי של המועדון, איל ברקוביץ המנהל המקצועי של המועדון, איל ברקוביץ' | צילום: יובל חן המנהל המקצועי של המועדון, איל ברקוביץ

אריק סנדלר, סמנכ"ל הכספים של פלייטיקה, מוסיף: "חיפשנו השקעה חברתית במגוון אוכלוסיות בישראל ומצאנו את הפועל תל אביב. ההשקעה היא במחלקת הילדים והנוער למרות שאנחנו יודעים כי חשיפה גדולה יותר תגיע בהשקעה בקבוצה הבוגרת - עם זאת, זו לא המטרה של החסות הזו. אנחנו מעוניינים בהשקעה חברתית ומאמינים שזו הפלטפורמה הנכונה".

סנלדר מקווה גם שהחסות תסייע בגיוס עובדים חדשים לחברה. "הכנסה שלנו לא מגיעה מישראל ולכן החסות הזאת היא יותר כדי לחשוף את עצמנו לקהל חדש של עובדים פוטנציאליים חדשים".

הסכם החסות, בסכום שנחשב לאחד הגבוהים במסגרת אימוץ מחלקות נוער בישראל, נחתם בזכות היכרות בין המנהל המקצועי של המועדון, איל ברקוביץ', לבין סמנכ"ל הכספים של החברה, רוברט אנטוקול, מנכ"ל פלייטיקה.

אנטוקול מסר: "שיתוף הפעולה עם מועדון הפועל ת"א משקף הרבה יותר מעוד הסכם חסות. זוהי בראש ובראשונה יוזמה משותפת לתמיכה בילדים ונוער, באמצעות שילוב של ספורט וחינוך".

פלייטיקה הוקמה בישראל בשנת 2010 ונרכשה על ידי ענקית הבידור סיזרס כעבור כשנה. משחקי החברה פועלים על גבי 10 פלטפורמות מובילות, כשמדי חודש משחקים בהם כ-20 מיליון אנשים ב-190 מדינות ברחבי העולם וב-12 שפות. פלייטיקה מעסיקה כ-120 עובדים בישראל ועוד כ-580 בארה"ב, קנדה, בלרוס, אוקראינה, רומניה וארגנטינה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות