אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוויה ישראל  מוכרת פעילות של רדויז'ן ב-25 מיליון דולר צילום: shutterstock

אוויה ישראל מוכרת פעילות של רדויז'ן ב-25 מיליון דולר

הרוכשת היא Spirent Communications הבריטית אשר מפתחת מוצרי בדיקה. 40 עובדים מרדויז'ן יעברו למרכז פיתוח ש-Spirent מתכננת להקים בישראל

02.07.2014, 12:20 | מאיר אורבך

חברת אוויה שרכשה את פעילות רדויז'ן ב-2012 ב-230 מיליון דולר, מוכרת את חטיבת TBU ל-Spirent Communications בתמורה ל-25 מיליון דולר. בעקבות הרכישה יעברו כ-40 עובדי רדויז'ן ישראל לחברה הרוכשת. Spirent Communications ‏מתכוונת להקים על בסיס הרכישה מרכז פיתוח בישראל. החברה הבריטית מעסיקה כ-1,500 עובדים ונסחרת לפי שווי של 600 מיליון ליש"ט בבורסה של לונדון. אוויה מעסיקה כיום בישראל כ-400 עובדים מתוכם כ-200 בחברת רדויז'ן.

קראו עוד בכלכליסט

 

חטיבת TBU של רדויז'ן נחשבת חלוצה בתחום ה-V2oIP ומציגה מכלול טכנולוגיות תשתית למפתחי מוצרי מולטימדיה ופתרונות בדיקה עבור רשתות קול ווידאו. ביחידה מומחיות ייחודית באיתות, במולטימדיה וב-IMS. הפתרונות של חטיבת הטכנולוגיה של רדויז'ן נמצאים בשימוש של ארגוני מו"פ ברחבי העולם ומסייעים כיום במימוש רוב ההטמעות של העברת קול וחוזי מעל רשת האינטרנט (טכנולוגיות V2oIP).

תומר פרידור מנהל פעילות עסקית של אוויה בישראל תומר פרידור מנהל פעילות עסקית של אוויה בישראל תומר פרידור מנהל פעילות עסקית של אוויה בישראל
 

פתרונות אלו כוללים בנוסף לכלי הפיתוח, גם מוצרי בדיקה למעבדות כגון חבילת ProLab המיועדת לבדיקות בזמן אמת של יישומי מולטימדיה גם בהתקני LTE בשלבי הפיתוח. או פתרון eVident המשמש לניטור שירותי תקשורת - ומאפשר למשתמשים לבדוק את מוכנות הרשת לפריסת שירותי קול ווידיאו.

 

"הצירוף של יחידת הטכנולוגיה של רדויז'ן עתיד להרחיב את קו מוצרי הבדיקה של Spirent באופן שיוכל לענות על צורכי הלקוחות שלנו, החל מהשלבים המוקדמים של תהליך הפיתוח, ועד שלב ההטמעה, תוך חיסכון שנות עבודה רבות בזמן פיתוח ובעלויות", אמר אריק הצ'ינסון, מנכ"ל Spirent.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות