אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בשביל דור הריטלין גם יוטיוב כבר משעמם מאוד צילום: CC by ADHD CENTER

PLAY

בשביל דור הריטלין גם יוטיוב כבר משעמם מאוד

אמירה מבריקה של בחור בחליפה שמדבר ביוטיוב במשך שלוש דקות, הבעיות של ארה"ב בעיני הקפטן שלה, איך להתחבק בשביל לשכנע שאתה אוהב, אנימציות גיף של אמנות רחוב ו-2,000 ימים בחמש דקות

02.07.2014, 18:36 | נמרוד צוק

1. יוטיוב המשעמם

הסרטון הבא מציע את אחת האמירות המבריקות שראינו לאחרונה על הפרעת הקשב והריכוז המתמשכת שהשימוש של כולנו באינטרנט הפך להיות, באמצעות שלוש דקות של בחור בחליפה ומשקפיים שיושב ומדבר.

2. הקפטן לא גר פה יותר

עד כמה ארה"ב סובלת מבעיות כמו השמנת יתר כרוני, עוני, תוצאות גרועות בלימודים, מערכת פוליטית רקובה, צריכת דלק מוגזמת ותוחלת חיים נמוכה? הגרסה המורבידית אבל משעשעת הבאה לסרטון הפתיחה של "קפטן אמריקה" מביאה את הנתונים.

3. איך להתחבק נכון?

המדריך המאויר הקצר הבא, מבית הקומיקס The Oatmeal, מסביר לזכרים איך לחבק את בת הזוג שלהם כשהם ישנים ביחד כך שהיא תדע שהוא באמת אוהב אותה. בערך.

חיבוקי, מאמי?, צילום: שאטרסטוק חיבוקי, מאמי? | צילום: שאטרסטוק חיבוקי, מאמי?, צילום: שאטרסטוק

4. תאכל אבק, בנקסי

מה יותר מוצלח מאמנות רחוב ממש טובה? התשובה היא אנימציות גיף שעשויות מצילומים של אמנות רחוב ממש טובה, כמו אלה שאפשר למצוא בטאמבלר של המעצב INSA.

גיפים של אמנות רחוב שהם דימוי של אמנות במחשב במרחב הוירטואלי, הבנתם? גיפים של אמנות רחוב שהם דימוי של אמנות במחשב במרחב הוירטואלי, הבנתם? גיפים של אמנות רחוב שהם דימוי של אמנות במחשב במרחב הוירטואלי, הבנתם?

5. 2,000 ימים ב-5 דקות ו-24 שניות

זאנ'ר "צילמתי קטעי וידאו במשך כל השנה ועשיתי מהן את הסרטון הזה" כבר די יצא מכל החורים, אבל השיר של ג'ונתן מאן שצולם במשך 2,000 ימים ועוסק בזה בדיוק דווקא ממש חמוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות