אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בונוס חתמה על הסכם עם קרן בירד לקבלת 2.8 מיליון שקל

בונוס חתמה על הסכם עם קרן בירד לקבלת 2.8 מיליון שקל

מדובר על שיתוף פעולה לפיתוח ומסחור של טכנולוגיה לרפואה אישית משקמת. הפיתוח יתבצע במקביל בישראל ובארה"ב

06.07.2014, 11:31 | ניר צליק
בונוס ביוגרופ חתמה על הסכם לתמיכת קרן BIRD בפרויקט משותף בין בונוס ביוגרופ לבין חברת Cellora, חברה המאוגדת על פי חוקי מדינת דלוואר שבארה"ב, לפיתוח ולמסחור של טכנולוגיה לרפואה אישית משקמת. עם חתימת ההסכם, העבירה קרן BIRD לחברה את תמיכתה לתקופה הראשונה של הפרויקט המשותף.

הפיתוח מתבצע במקביל, בארה"ב - בחברת Cellora וכן במרכז להנדסה ביו-רפואית של MIT, הפועל במסגרת המחלקה לבריאות, מדעים וטכנולוגיה (HST), המשותפת ל- MIT ולאוניברסיטת הרווארד, ובישראל - במרכז המו"פ של בונוס ביוגרופ, בפארק מת"מ, בחיפה.

BIRD הינה קרן דו-לאומית, משותפת לישראל ולארה"ב, אשר נועדה להמריץ, לקדם ולתמוך בשיתופי פעולה בין גופים מישראל לבין גופים מארה"ב, במחקר ובפיתוח תעשייתי, בכל ענפי הטכנולוגיה.

על פי ההסכם, זכאי הפרויקט המשותף לתמיכת קרן BIRD בסכום של 2.8 מיליון שקל, בכפוף לכך שסכום התמיכה של BIRD לא יעלה על שיעור של 50% מסכום ההוצאה בפועל, וזאת בארבעה תשלומים, לתקופה של 18 חודשים, אשר החלה ביום 1 בנובמבר, 2013. סכום התמיכה יוחזר בתשלומים לקרן BIRD, בכפוף להשגת המטרות המוגדרות של הפרויקט המשותף, וללא תלות בהכנסות, אם וככל שתנבענה, מהפרויקט המשותף.

הפרויקט המשותף עשוי להרחיב את סל מוצרי הרפואה התאית של בונוס ביוגרופ, המייצרת כיום, במרכז הייצור של החברה, שתלים חיים של עצם אנושית, המיוצרת על בסיס דגימה הנלקחת מתאיו של המטופל ומותאמת מראש לתצורה הנדרשת להשלמת חסר העצם הקיים אצל המטופל, וזאת למגוון של צרכים רפואיים: אורטופדיים, פה ולסת ואחרים, ולהוסיף להם בעתיד מוצרים חדשניים נוספים, בהתאמה גנטית אישית, בנוסף למוצרי מדף אשר לא יידרשו להיות מותאמים מראש למטופל לו הם מיועדים, ולפיכך השימוש בהם לא יצריך הוצאת דגימה של תאים וגידול רקמה ביולוגית מחוץ לגוף המטופל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות