אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוסי ורשבסקי קיבל הצעה לחזור ולנהל את ערוץ 10 צילום: נועם מושקוביץ

יוסי ורשבסקי קיבל הצעה לחזור ולנהל את ערוץ 10

ורשבסקי שכיהן בתפקיד מנכ"ל ערוץ 10 במשך ארבע שנים טרם השיב להצעה. ורשבסקי, כיום יו"ר זרוע המדיה בקבוצת פובליסיס, נחשב לדמות מוערכת מאוד בקרב עובדי הערוץ

06.07.2014, 14:01 | אופיר דור

יוסי ורשבסקי קיבל הצעה לחזור לתפקיד מנכ"ל ערוץ 10 במקומו של רפי גינת הפורש. עדיין לא ברור האם ורשבסקי ייענה להצעה.

קראו עוד בכלכליסט

יוסי ורשבסקי, צילום: אלדד רפאלי יוסי ורשבסקי | צילום: אלדד רפאלי יוסי ורשבסקי, צילום: אלדד רפאלי

ורשבסקי כיהן במשך ארבע שנים כמנכ"ל ועזב את התפקיד במאי 2012. אז הסביר ורשבסקי במכתב רגשי לעובדים כי "אני חש שמיציתי את כוחותיי. אחרי 4 שנים סוערות ומספר משברים קיומיים, אני מרגיש שכבר אין בי את היכולת להמשיך ולהוביל מאבק בלתי פוסק בכל החזיתות". את ורשבסקי החליף אז סמנכ"ל הכספים של הערוץ יואב הלדמן ששימש בתפקיד המנכ"ל עד למינויו של גינת בתחילת 2013.

ורשבסקי מכהן כיום כיו"ר זרוע המדיה בקבוצת פובליסיס, והוא נחשב לדמות אהודה ומוערכת מאוד בקרב עובדי ערוץ 10. אם ורשבסקי יקבל עליו את התפקיד, הוא יכנס לסיטואציה לא פשוטה כשהערוץ נמצא בחוסר בהירות ביחס להמשך דרכו.

הזיכיון של ערוץ 10 מסתיים בסוף 2014 ובתנאים הנוכחיים ללא כניסה של משקיע חדש לערוץ הוא אינו זכאי לקבל רישיון שיאפשר לו להמשיך לשדר.

בערוץ מנסים לקדם יוזמה שתהפוך אותם לערוץ יותר נישתי שיתמקד בחדשות ואקטואליה, מחויבויות התוכן שלו יופחתו והוא יוכל להמשיך ולהתקיים ללא בעל מניות חדש. אולם עדיין לא ברור האם שינוי זה יתאפשר מבחינה רגולטורית.

גינת הודיע רק בשבוע שעבר על החלטתו לפרוש על רקע חילוקי דעות בינו לבין בעל השליטה בערוץ 10 יוסי מימן. חילוקי הדעות התמקדו בעיקר בשאלת עתידו של הערוץ, כשאנשי מימן תמכו בקיצוץ משמעותי בפעילות הערוץ והפיכתו לערוץ רזה יותר וגינת תמך פחות בתוכנית זו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות