אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לחבר לרשת את האמריקאים

לחבר לרשת את האמריקאים

משלחת של 8 חברות ישראליות תנסה לשווק לאמריקאים פתרונות לחיבור הרכב לאינטרנט

07.07.2014, 11:24 | תומר הדר

היום תצא לארה"ב משלחת של שמונה חברות ישראליות העוסקות בתחום הרכב, במטרה לשווק לתעשיית הרכב האמריקאית פתרונות טכנולוגיים הקשורים בין היתר ל־Connected Car, כלומר פתרונות הקשורים לחיבורן של מכוניות לרשת האינטרנט. מדובר בחברות דיסקרטיקס, ארילו טכנולוגיות, ארגוס, ברייטוויי וויז'ן, ג'נגו קונקטיביטי, מאראדין, אוטו טוקס ופוינטגראב.

במסגרת המשלחת יקיימו החברות הישראליות פגישות עם כמה גופים בתעשיית הרכב האמריקאית השוכנים בדטרויט, סן פרנסיסקו ועמק הסיליקון. בין יצרני הרכב שעמם צפויה המשלחת להיפגש נמנות גם יצרניות רכב יפניות וקוריאניות, המייצרות מכוניות בארה"ב, ובהן הונדה, ניסאן ויונדאי.

מערכת מולטימדיה לרכב מערכת מולטימדיה לרכב מערכת מולטימדיה לרכב

מעבר לכך, צפויים נציגי שמונה החברות להיפגש גם עם גופים העוסקים בתכנון של אלקטרוניקה בידורית לרכב, תחום שמידת הרלבנטיות שלו עלתה באופן ניכר בשנים האחרונות לאור התרחבות האפשרויות להוריד מוזיקה ולהתחבר לרשת האינטרנט באמצעות הרכב. עם היצרניות נמנות סוני, LG וקלריון.

לדברי אורי פחטר, מנהל מחלקת פרויקטים בינלאומיים ותעשיית הרכב במכון היצוא, "לאור העובדה שתחומי הרכב המקושר תופסים חשיבות מרכזית בתעשיית הרכב העולמית, הוחלט להוציא משלחת חברות טכנולוגיה ישראליות שיקיימו פגישות לא רק עם יצרניות רכב, אלא גם עם תאגידי אלקטרוניקה".

למשלחת יתלוו יריב בכר, הנספח המסחרי של משרד הכלכלה בשיקגו וגיל עובדיה, הנספח המסחרי של משרד הכלכלה בסן פרנסיסקו. לדברי בכר, "זו השנה השלישית ברציפות שבה אנו מביאים משלחת רכב ישראלית למישיגן, וכמו בשנים קודמות, ההיענות של החברות האמריקאיות להיפגש עם החברות הישראליות רבה. יש עניין גדול בטכנולוגיות ובפתרונות שיש לתעשייה הישראלית להציע".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות