אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גפן השקעות: הושלם גיוס 50 נשים לניסוי בשתלי סיליקון קלים צילום: shutterstock

גפן השקעות: הושלם גיוס 50 נשים לניסוי בשתלי סיליקון קלים

מדובר בשתלי סיליקון המשמשים לשחזור והגדלת חזה - הקלים ב-30% מהשתלים הסטנדרטיים; מניית החברה זינקה ב-80% בחודש האחרון

07.07.2014, 22:12 | ערן סוקול
גפן השקעותהשולטת בחממות טכנולוגיות המשקיעות בחברות מדעי החיים, דיווחה היום (ה') כי הושלם הליך גיוס של 50 נשים לניסוי קליני בשתלי סיליקון קלי משקל המשמשים לשחזור והגדלת חזה. תוצאות הניסוי צפויות להתקבל ברבעון הראשון של 2015.

קראו עוד בכלכליסט

את הניסוי תבצע חברה המוחזקת 16.9% על ידי גפן השקעות - חברת G&G, המפתחת שתלי סיליקון הקלים ב-30% מהשתלים הסטנדרטיים הקיימים בשוק, וגם ביצעה את גיוס 50 המתנדבות לניסוי.

במקביל להשלמת בדיקות שבוצעו על ידי משרד הבריאות, קיבלה G&G אישור לשימוש מוגבל בשתלים הקלים במסגרת הערכה קלינית.

מניית, גפן השקעות, הנסחרת ברשימת השימור של הבורסה בתל אביב, זינקה ב-80% בחודש האחרון ונסחרת כיום תמורת 11.6 אגורות, לפי שווי שוק של 8 מיליון שקל לחברה. זאת לאחר שמאז תחילת 2010 איבדה המניה כ-97.5% מערכה.

הגדלת חזה - אילוסטרציה, צילום: shutterstock הגדלת חזה - אילוסטרציה | צילום: shutterstock הגדלת חזה - אילוסטרציה, צילום: shutterstock

עד דצמבר 2007 עסקה גפן השקעות, בייצור ושיווק של מערכות הדרכה ולימוד בתחומים שונים. כאשר בינואר 2010 הושלמה עסקה לפיה רכשה גפן את מלוא הון המניות המונפק של חברת א.ת.י מאשקלון, בתמורה להקצאת מניות שיקנו שליטה בחברה לבעלי מניותיה של א.ת.י. כיום מתמקדת פעילותה של גפן, באמצעות א.ת.י, בהשקעות במדעי החיים ובטכנולוגיה סביבתית (קלינטק).

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות