אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר ועד נמל אשדוד יועמד לדין משמעתי בגין השבתת הנמל צילום: אוראל כהן

יו"ר ועד נמל אשדוד יועמד לדין משמעתי בגין השבתת הנמל

הסיבה: אבינועם שושן השבית את הנמל מבלי לתאם את המהלך מול פיקוד העורף. בתוך כך, יו"ר ההסתדרות ומנכ"ל הנמל החליטו על הקמת ערוץ קשר ישיר על מנת להבטיח פעילות סדירה של הנמל

09.07.2014, 14:38 | ליאור גוטמן

יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד אבינועם שושן יועמד מחר (ה) לדין משמעתי בגין השבתת הנמל מאתמול. הנושא סוכם הבוקר (ד) בין מנכ"ל הנמל יצחק בלומנטל ויו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. הסיבה הרשמית להעמדה לדין משמעתי היא השבתת הנמל אתמול מבלי לקבל אישור ומבלי לתאם את המהלך מול פיקוד העורף.

קראו עוד בכלכליסט

במקביל, ההשעיה של שושן מעבודתו בנמל בוטלה והוא יוכל לחזור לפעילות כבר היום. הסיבה: אתמול בערב החליט בית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע להחזיר את עובדי הנמל לעבודה מלאה. הפסיקה הפכה את ההחלטה על השעייתו של שושן ללא רלוונטית.

אבינועם שושן יו"ר ועד נמל אשדוד, צילום: אוראל כהן אבינועם שושן יו"ר ועד נמל אשדוד | צילום: אוראל כהן אבינועם שושן יו"ר ועד נמל אשדוד, צילום: אוראל כהן

כדי לעקוף ניסיונות של ועד העובדים לשבש את הפעילות בנמל הסכימו ניסנקורן ובלומנטל על פתיחת "ערוץ קשר ישיר על מנת להבטיח את הפעילות הסדירה של הנמל בזמן החירום בו מצויה מדינת ישראל ועל מנת להבטיח שאירועים כמו אתמול לא יתרחשו פעם נוספת"

בלומנטל ציין שהוא מכבד את העבודה המאורגנת בנמל אשדוד, אך הדגיש שהנהלת הנמל לא תתפשר על קיום נורמות עבודה והתנהלות תקינות בנמל. "הנהלת הנמל תעמוד על קיום הסכמי עבודה כלשונם ונורמות בעייתיות שהשתרשו בעבר בנמל לא ימשיכו להתקיים בו", סיכם.

יצוין ששר הכלכלה נפתלי בנט חתם אתמול בלילה על צווי חירום שמונעים השבתה של נמל אשדוד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות