אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטרנט בינת הקימה חוות שרתים בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים

פרסום ראשון

אינטרנט בינת הקימה חוות שרתים בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים

החברה מייעדת את החווה לאירוח פרויקט הגיבוי שלעת חירום של החשכ"ל. החווה החדשה הוקמה כתוספת לחוות השרתים הנוכחית, ועומדת בתקן שרידות טיר 3

13.07.2014, 12:23 | רפאל קאהאן

אינטרנט בינת, מקבוצת רד-בינת, הקימה חוות שרתים חדשה. חוות השרתים התת-קרקעית, משתרעת על שטח של מאות מטרים מרובעים, ומאפשרת שרידות מקסימלית על פי תקן טיר 3.

קראו עוד בכלכליסט

על פי מידע שהגיע לידי "כלכליסט", החווה מיועדת לאחסן את פרויקט הגיבוי לשעת חירום של החשכ"ל בו זכתה החברה בשיתוף עם בזק בינלאומי לפני מספר חודשים שהיקפו, על פי פרסומים בתקשורת, כ-3.5 מיליון שקל.

אינטרנט בינת הקימה חוות שרתים בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים, צילום: shutterstock אינטרנט בינת הקימה חוות שרתים בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים | צילום: shutterstock אינטרנט בינת הקימה חוות שרתים בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים, צילום: shutterstock

החווה, שנבנתה בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים, עומדת בכלל דרישות האבטחה והתקנים למערכות מיזוג האוויר, החשמל, האבטחה והבקרה. אינטרנט בינת תספק בחוות השרתים החדשה אירוח שרתים מתקדם, שמירת מידע מאובטח, שירותי גיבוי והבטחת המשכיות עסקית.

החווה החדשה הוקמה כתוספת לחוות השרתים הקיימת של אינטרנט בינת, עקב הגדלת נפח הפעילות של החברה וזכייתה במספר פרויקטים משמעותיים במגזר הממשלתי והעסקי, זאת בנוסף להרחבה והמשך פעילות בפרויקטים קיימים. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות