אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוני חץ יוצאת להנפקה: נתן חץ ומוזי ורטהיים יזרימו 10 מיליון שקל צילום: עמית שעל

אלוני חץ יוצאת להנפקה: נתן חץ ומוזי ורטהיים יזרימו 10 מיליון שקל

אלוני תקיים היום מכרז לגופים מוסדיים ותציע להם מניות לפי מחיר של 28 שקל, גבוה ב-5% ממחיר הסגירה של המניה אתמול בבורסה. המניה מגיבה בירידה של 3% במחזור גבוה

14.07.2014, 13:06 | אורן פרוינד

אלוני חץ, חברת הנדל"ן אלוני חץ יוצאת להנפקת מניות: החברה תקיים היום מכרז לגופים מוסדיים ותנסה לגייס 150 מיליון שקל בהנפקת מניות וכתבי אופציה. בעלי השליטה בחברה, נתן חץ (20%) ומוזי ורטהיים (23%) התחייבו להזרים ביקושים של 5 מיליון שקל כל אחד.

אלוני תקיים היום מכרז לגופים מוסדיים ותציע להם מניות לפי מחיר של 28 שקל, גבוה ב-5% ממחיר הסגירה של המניה אתמול בבורסה. כעת רושמת המניה ירידות שערים של 3% במחזור חריג של 10 מיליון שקל למחיר הנע סביב 25 שקל למניה, כנהוג לאחר הודעה על הנפקה ובעקבות חששות מכישלון ההנפקה לאור הכישלונות שידעו חברות נדלן אחרות לאחרונה, אינרוםו אשטרום.

אלוני חץ, בניהולו של נתן חץ, נסחרת בת"א לפי שווי שוק של 3.5 מיליארד שקל לאחר שהוסיפה לערכה 12% מתחילת השנה. בשנה הקודמת הסבה אלוני חץ תשואה של 5.5% למשקיעיה בת"א. החברה עוסקת בהשכרת נדל"ן מניב בחו"ל ובישראל ושולטת בחברת הנדל"ן אמות ובאנרג'יקס העוסקת באנרגיות מתחדשות.

לחברה שתי סדרות אג"ח בהיקף של 1.7 מיליארד שקל הנסחרות בתשואות יציבות 1%-3%. יחס המינוף של החברה הוא בינוני ועומד על 42%. לחברה התחייבויות שוטפות של 930 מיליון שקל עם נכסים שוטפים של 200 מיליון שקל. נוסף על כך, לפני חודשיים חתמה אלוני חץ על מזכר עקרונות עם בנק אוף אמריקה לקבלת הלוואה של עד 195 מיליון שקל לתקופה של שלוש שנים.

נתן חץ נתן חץ נתן חץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות