אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מפעל הפיס הפסיד 7.4 מיליון שקל בהגרלת צ'אנס האחרונה צילום: עומר הכהן

מפעל הפיס הפסיד 7.4 מיליון שקל בהגרלת צ'אנס האחרונה

הפיס שילם לזוכים בהגרלה 8.2 מיליון שקל בעוד ההכנסות ממנה הסתכמו ב-800 אלף שקל בלבד. רוב הזוכים מילאו טפסים תמורת 5 שקלים וזכו ב-5,000 שקל כל אחד

14.07.2014, 14:54 | אורנה יפת

מפעל הפיס הפסיד סכום חסר תקדים של 7.4 מיליון שקל בהגרלת צ'אנס האחרונה שנערכה ביום חמישי שעבר. הפיס שילם לזוכים בהגרלה 8.2 מיליון שקל בעוד ההכנסות ממנה הסתכמו ב-800 אלף שקל בלבד. בהגרלה עלה צירוף קלפים של 4 אסים. רוב הזוכים מילאו טפסים תמורת 5 שקלים וזכו ב-5,000 שקל כל אחד.

זו איננה הפעם הראשונה שהפיס מפסיד כסף בהגרלת צ'אנס, שסיכויי הזכיה בה גבוהים ביחס לזכיה בלוטו, ועומדים על 1 ל-4,096 צירופים. מדי כמה חודשים מתקיימות הגרלות צ'אנס בהם משלם מפעל הפיס זכיות שעולות על היקף ההכנסות מההשתתפות. הפעם האחרונה היתה בסוף שנת 2013, אז הפיס שילם 3 מיליון שקל לזוכים והפסיד 2.5 מיליון שקל.

עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס, צילום: אלכס קולומויסקי עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס | צילום: אלכס קולומויסקי עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס, צילום: אלכס קולומויסקי

"עם ישראל אוהב צירופים סקסים ולכן הוא שולח יותר צרופים של 4 כרטיסים זהים", אומר אבי לוי, מנהל שיווק צ'אנס. "בכל פעם שעולה צירוף כזה הפיס משלם סכום גבוה של זכיות שעולות על ההכנסות. הפעם כולנו היינו בהלם מגודל ההפסד של הפיס. בכל שנות עבודתי בפיס אני לא זוכר הפסד של קרוב ל-8 מיליון שקל, אבל אנחנו שמחים על הזכיות ונשלם באהבה לזוכים עד השקל האחרון".

מתברר שהישראלים אוהבים לא רק את הקפה שלהם ב-5 שקלים. קרוב ל-80% מהמשתתפים בהגרלות צ'אנס משלמים עבור השתתפות בהגרלה 5 שקלים בלבד, וזוכים בסכום של 5,000 שקל כל אחד. גם בהגרלה הנוכחית מרבית המשתתפים כאמור שילמו 5 שקלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות