אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלברייט חתמה על הסכם עם VimpelCom בהיקף מיליוני שקלים

סלברייט חתמה על הסכם עם VimpelCom בהיקף מיליוני שקלים

החברה תספק לענקי הסלולר מערכות גיבוי מידע ברשת חנויות ביליין ברוסיה. הן ישמשו את לקוחות החברה לשירות גיבוי והעברת תוכן בין טלפונים סלולריים

15.07.2014, 13:14 | רפאל קאהאן

סלברייט (Cellebrite), המפתחת פתרונות לצרכי שליפה, העברה וניתוח של מידע ונתונים ממכשירים ניידים, הודיעה בתחילת השבוע כי VimpelCom, אחת ממפעילת הסלולר הגדולות ברוסיה, השיקה את ה"סמארטבוקס" – מערכת המגע של סלברייט המספקת העברה, גיבוי ופתרונות שיחזור – במערכות חיוב הלקוחות של רשת חנויות ביליין ברוסיה. על פי מידע שהגיע לידי "כלכליסט" היקף העסקה הינו כ-2 מיליון דולר. 

קראו עוד בכלכליסט

המנויים מכל הרשתות הסלולריות ברוסיה יוכלו  לקבל שירות העברת תוכן בין מכשירי סלולר. באפשרותם של המנויים לבצע העברה של תוכן הכרחי (כמו: אנשי קשר, SMS, תמונות, הורדות ואפליקציות) ממכשיר סלולר אחד למשנהו, אם זה בין כרטיסי SIM, בין כרטיס SIM למכשיר סלולר ולהיפך. בנוסף להעברת המידע המנויים יוכלו לקבל שירות גיבוי ושיחזור מידע מכונן USB.

סלברייט חתמה על הסכם במיליוני שקלים עם VimpleCom סלברייט חתמה על הסכם במיליוני שקלים עם VimpleCom סלברייט חתמה על הסכם במיליוני שקלים עם VimpleCom

סלברייט היא חברה ישראלית בתחום העברה וגיבוי מידע ונתונים ממכשירי סלולר, ובתחום פתרונות לשוק אכיפת החוק, באמצעות טכנולוגיה המאפשרת שליפה וניתוח של מידע ונתונים מאלפי סוגים של מכשירים ניידים.

החברה פועלת בשתי חטיבות עסקיות – טלקום ומידע ראייתי. חטיבת הטלקום מספקת פתרונות לספקיות תקשורת. מערכת המגע שפיתחה החברה מאפשרת העתקה, העברה וגיבוי נתונים עבור יותר מ- 10,000 דגמי טלפונים סלולריים, סמארטפונים, טאבלטים. בין לקוחות החברה בישראל: סלקום, פרטנר, פלאפון, הוט מובייל, ומאות חברות פרטיות וממשלתיות.

סלברייט, שהוקמה ב-1999 ומשרדיה הראשיים בפתח תקווה מעסיקה יותר מ-350 עובדים בעולם והיא חברה-בת בבעלות מלאה של Sun Corporation, חברה ציבורית יפנית.כיום מחזיקה סלברייט בשש חברות בנות ברחבי העולם – בארה"ב, גרמניה, אנגליה, סינגפור, ברזיל וביפן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות