אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הטוטו הכניס 323 מיליון שקל בזמן המונדיאל בברזיל צילום: אימג'בנק, Gettyimages

הטוטו הכניס 323 מיליון שקל בזמן המונדיאל בברזיל

מדובר על גידול של 53% לעומת מונדיאל 2010. משחק הגמר לבדו הכניס לקופת הטוטו כ-20 מיליון שקל

16.07.2014, 11:26 | שירות כלכליסט

הטוטו, המועצה להסדר הימורים בספר, חשף נתונים אודות ההכנסות בזמן המונדיאל. הכנסות הטוטו עומדות לאחר חודש של מונדיאל על למעלה מ-323.5 מיליון שקל, עם ממוצע הכנסות יומי של כ-9 מיליון שקל. על פי הטוטו מדובר בגידול של כ-53% ממונדיאל 2010, אז ההכנסות הכוללות הגיעו ל- 211 מיליון. כאשר 16.5% מהכנסות הטוטו הגיעו באמצעות אתר האינטרנט והאפליקציה.

קראו עוד בכלכליסט

הטוטו ציפה להכנסות של 250 מיליון שקל מהטוטו כך שמדובר על מספרים שמנצפים את התחזיות המוקדמות שלו.

ליאו מסי, צילום: איי פי ליאו מסי | צילום: איי פי ליאו מסי, צילום: איי פי

על פי הטוטו כ- 3.4 מיליון טפסים נשלחו במונדיאל; 1.9 מיליון בשלב הבתים, חצי מיליון בשלב שמינית הגמר וכמיליון טפסים בחצאי גמר והגמר, כאשר ממוצע לטופס עמד על כ-96 שקל.

על פי דפוסי המשחק ב-Winner נבחרת גרמניה היא הנבחרת שעליה הימרו הישראלים עם ממוצע הכנסות של 7.6 מיליון שקל למשחק. לאורך כל המונדיאל גרמניה היתה הקבוצה המכניסה ביותר עם הכנסות של 53.3 מיליון שקל. ואילו הקבוצה הכי פחות אהודה לפי האוהדים הישראלים היא אוסטרליה עם ממוצע הימורים של 1.9 מיליון שקל למשחק. המשחק עליו הימרו הכי הרבה במונדיאל הוא משחק הגמר; עליו הימרו בסכום כולל של 20.10 מיליון שקל. במקום השני מבחינת הכנסות לשחק, עם הכנסות של 12.8 מיליון היה חצי הגמר של ארגנטינה- הולנד.

איציק לארי מנכ"ל הטוטו: "מונדיאל 2014 הינו הצלחה מסחררת, הן מבחינה ספורטיבית והן מבחינת הכנסות הטוטו. עם פעילות סביב השעון כל המערכות בטוטו חברו יחד, התפעוליים, הטכנולוגיים והשיווקיים. התוצאה הייתה שבירת שיאים של שנים קודמות אשר יאפשרו לטוטו להגדיל באופן ניכר את השקעותיו בספורט הישראלי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות