אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סאפיינס תספק מערכת ניהול ביטוחי משנה לווסט בנד במיליוני שקלים צילום: יוסי אלוני

סאפיינס תספק מערכת ניהול ביטוחי משנה לווסט בנד במיליוני שקלים

הפתרון יאפשר ניהול ,בקרה ושליטה של מערך עסקיה של ווסט בנד בתחום ביטוחי המשנה ותחומים נלווים לפעילות זו. היקפה של העסקה הינו כ-4 עד 5 מיליון שקל

16.07.2014, 12:28 | רפאל קאהאן
חברת התוכנה סאפיינס, המספקת פתרונות תוכנה לתחום הביטוח והפיננסים, הודיעה אתמול (ג') כי חברת West Bend מויסקונסין מארה"ב בחרה בפתרון של החברה לניהול מערך ביטוחי המשנה שלה (reinsurance). היקף העסקה הינו כ-1 עד 1.5 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

הפתרונות של סאפיינס ישמשו את West Bend לניהול ,בקרה ושליטה של מערך עסקיה בתחום ביטוחי המשנה ותחומים נלווים לפעילות זו. תהליך ההטמעה מול חברת ווסט בנד כבר החל וצפוי להסתיים עד סוף השנה.

רוני על-דור מנכ"ל סאפיינס, צילום: יוסי אלוני רוני על-דור מנכ"ל סאפיינס | צילום: יוסי אלוני רוני על-דור מנכ"ל סאפיינס, צילום: יוסי אלוני

מנכ"ל סאפיינס רוני על-דור אמר: "אנו מזהים התעניינות רבה בפתרון סאפיינס לביטוח משנה, הן בארה"ב והן בשוק הביטוח הגלובאלי". הת'ר דן, סגנית נשיא חברת ווסט בנד הגיבה : "התרשמנו לטובה מהטכנולוגיה ומהיכולת המקיפה של פתרונות התוכנה לביטוחי משנה של חברת סאפיינס".

פתרון ביטוחי המשנה של סאפיינס מאפשר לתמוך בטווח כולל של חוזים ופעילות עסקית של הלקוחות. מוצר זה מאפשר לחברות ביטוח וברוקרים להתנהל נכון מול פעילות ביטוחי המשנה הכוללת. נציין כי הכנסות חברת סאפיינס צמחו בכ-16.3% ל-36.6 מיליון דולר ברבעון הראשון של השנה, ורווח NON GAAP הסתכם בכ-3.4 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות