אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אימון אישי: ריצת ירח צילום: עמית שעל

אימון אישי: ריצת ירח

אימון הכושר Kangoo Jumps יוצר תחושת ריחוף כיפית, ובדרך גם שורפים המון קלוריות

22.07.2014, 09:03 | רעות ברנע

אם אתם לא אסטרונאוטים, זה כנראה הכי קרוב שתוכלו להגיע להליכה על הירח: אימון הכושר Kangoo Jumps מתבצע כולו על נעליים מיוחדות שהן מקפצה אישית. את האימון, שכבר קיים שנים בעולם, הביאה לארץ לפני כחודשיים מאמנת הכושר ליזה מיליס.

קראו עוד בכלכליסט

"הנעליים הומצאו במקור כאמצעי שיקום לפציעות ספורט, וב־1990 נרשמו כפטנט ועברו אדפטציה כך שיתאימו לכלל האוכלוסייה", היא מספרת. "אלו נעליים בעלות סוליה קשתית מיוחדת, כך שברגע שקופצים יש פיזור עומסים דרך הרצועה התחתונה. עד שאפקט הזינוק מגיע לכל מפרקי הגוף 80% מהעומס כבר מתפזר".

אימון הכושר Kangoo Jumps , צילום: עמית שעל אימון הכושר Kangoo Jumps | צילום: עמית שעל אימון הכושר Kangoo Jumps , צילום: עמית שעל

ברגע הראשון שבו נועלים את הנעליים יש תחושה כאילו אתה עומד ליפול, אבל אחרי כמה דקות הפחד מתחלף בריחוף כיפי. האימון אורך כשעה, ו־45 הדקות הראשונות הן מעין שיעור אירובי. "עצם העמידה על הנעליים מחייב עבודה חזקה של שרירי הבטן והליבה", מסבירה מיליס. "מדובר בפעולות פשוטות שבזכות הנעליים גורמות לשריפה מוגברת של קלוריות". ברבע השעה האחרונה מבצעים תרגילים בשכיבה על הגב, שבהם משתמשים בנעליים כמשקולת לכל דבר.

פרטים:

80 שקל לשיעור או כרטיסיות במחירים שונים. מועדון הכושר קונספט החוף הירוק, רמת פולג. שאלות אפשר להפנות ל־Liza KJ בפייסבוק או ב־lizamilis7@gmail.com.

מד קלוריות:

באימון של שעה שורפים

1,000 קלוריות

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות