אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלמה עזיבות: 13 בכירים נטשו את מגדל ביטוח מאז רכש אליהו את השליטה צילום: עמית שעל

שלמה עזיבות: 13 בכירים נטשו את מגדל ביטוח מאז רכש אליהו את השליטה

האחרונה שהודיעה על הכוונה לפרוש היא ענת לוין, שמונתה לתפקיד מנכ"ל קבוצת מגדל לפני כחצי שנה. לוין מצטרפת לשורה של פורשים, כאשר בראשם עומדים אהרון פוגל, יו"ר מגדל לשעבר, ויונל כהן, מנכ"ל מגדל לשעבר. בניו ומקורביו של אליהו תפסו חלק מהתפקידים הבכירים

24.07.2014, 14:27 | כתב כלכליסט

מצעד העוזבים בצמרת קבוצת הביטוח מגדל לא עוצר: 13 בכירים עזבו את קבוצת הביטוח מאז רכש שלמה אליהו את השליטה לפני כשנתיים וחצי.  

קראו עוד בכלכליסט

האחרונה שהודיעה על הכוונה לפרוש היא ענת לוין, שמונתה לתפקיד מנכ"ל קבוצת מגדל לפני כחצי שנה. עזיבתה של לוין מצטרפת לעזיבת אהרון פוגל, לשעבר יו"ר מגדל; יונל כהן, מנכ"ל מגדל; אריק יוגב, משנה למנכ"ל; אסנת מנור זיסמן, מבקרת פנים; לימור דנש, מנהלת השקעות; רונן טורם, מנכ"ל מגדל שוקי הון; יוני קופרמן, מנכ"ל מבטח סימון; סיגלית רז, ראש תחום משאבי אנוש; טוני כהן, מנהלת השיווק; גדעון רוזוליו, מנהל ביטוח כללי; דורון ספיר, מנהל בחטיבת ההשקעות.  

המשפחה דוחקת, צילום: עמית שעל המשפחה דוחקת | צילום: עמית שעל המשפחה דוחקת, צילום: עמית שעל

לוין מונתה בנובמבר האחרון לתפקיד לאחר שכיהנה כמשנה למנכ"ל בנק הפועלים, ראש החטיבה לשווקים פיננסיים של הבנק ויו"ר פועלים שוקי הון. אליהו הציע ללוין להצטרף ולסגור מעגל לאחר ששימשה בעבר כמנהלת השקעות ראשית וכמנהלת האשראי של מגדל. 

במקביל לעזיבת הבכירים מינה אליהו את בניו - עופר וישראל אליהו. עופר אליהו מונה למנכ"ל חברת הביטוח, ובנו ישראל מונה לאחראי על ההשקעות במגדל וכן ליו"ר מגדל שוקי הון. במקביל הובאו בכירים מחברת הביטוח אליהו, בהם יוסי בן ברוך שמונה למנהל השקעות במגדל.

בשוק הביטוח מעריכים כי לוין הרגישה כי אינה מצליחה להוביל את החברה וכי היא נדחקת בין הדומיננטיות של היו"ר שלמה אליהו לבין הבן עופר אליהו, המכהן כמנכ"ל חברת הביטוח. עופר אליהו החליף בסוף 2013 את יונל כהן שהתפטר מתפקידו כחודשיים קודם לכן.

מימין: אהרון פוגל,יונל כהן, עומר קרייזל, אריק יוגב ואסנת מנור זיסמן מימין: אהרון פוגל,יונל כהן, עומר קרייזל, אריק יוגב ואסנת מנור זיסמן מימין: אהרון פוגל,יונל כהן, עומר קרייזל, אריק יוגב ואסנת מנור זיסמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות